Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy oda vagyok érte? Mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú. Nem nagyon ismerem, buszon szoktam látni, nem messze (bár külön városban) lakunk egymástól..kb 2 éve történt hogy azt mondta rám, hogy 'szép lány' vagyok..(ez biztos forrás, tesóm is hallotta :) )

Na a lényeg az, hogy nem is sejti mennyire oda vagyok érte! Fogalma sincs róla hogy bejön, igaz, szemeztem már vele, de érzem hogy nem tud róla..mit tegyek? Megszólítani nem merem..nem tudom szépnek gondol-e még? Nem tudom mit gondol rólam :/ nem tudom hogy keltsem fel a figyelmét..elég ha rámosolygok? Vagy 'üzenjem' meg neki 1 közös ismerősön keresztül? Szerintetek mit tegyek..annyira tudnám szeretni :/ 16l (19f)


2012. okt. 25. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmiképp se üzengess, az sztem a te korodban ciki, + a fiú is többre értékelné, ha személyesen közelednél. Lányból vagy, így biztos tudsz jeleket küldeni :D


17/F

2012. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kacsints rá :D ne feltűnően, hogy az egész arcod beleránduljon csak lazán, utána pedig mosolyogj rá. ez nekem egyértelmű lenne :) 17/f
2013. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!