Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam le a szombati programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam le a szombati programomat miatta? Mi lenne a jobb taktika a részemről?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy randizgatunk egy sráccal két hete és nagyon tetszik nekem. Sokat gondolok rá, mindig várom a hétvégét, hogy láthassam, mert csak akkor tudunk, akkor is csak egy estére még. Mindketten elég sokat dolgozunk, annyira nem is lakunk közel (kb 40 perc az út).


Eddig mindig simán ment a randevús napunk egyeztetése, mindketten szabadok voltunk péntekenként. Most viszont azt mondta neki csak a szombat jó, nekem a péntek lenne csak (vasárrnap egyikünknek sem). Szombaton Halloween Party-ra mennék a baraátnőimmel, de belőlük is a fele már lemondta. Kíváncsi lennék a bulira is, de ezerszer többet jelentene nekem vele lenni.


De ha attól el is tekintünk mit súg a szivem... mit gondoltok mi lenne a jobb taktika? Tudja, hogy abba a buliba készülök, ha lemondom lehet, hogy túl elérhetőnek tűnök majd. Ha pedig azt írom akkor ne találkozzunk, belefájdul a szivecském és egész jövő héten a jövő hétvégét várom majd.


Fiúk, lányok mi a véleményetek?!


24L



#együtt #randizás #lemondjam
2012. okt. 25. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell taktikázni. Találkozz vele, ha szeretsz vele lenni.


23F

2012. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éljen a halloween party... Hát persze, hogy többet ér, mint egy férfi... Ott mennyi pasi lesz, ugye?
2012. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem célom más pasikkal ismerkedni...
2012. okt. 25. 19:20
 4/5 tüncibaba válasza:
Kérdezd megy tőle, hogy lenne-e kedve elmenni vele a party-ra, majd megmondja, hogy elakar e menni. Más nem jut eszembe.
2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, ha valaki nagyon tetszik, én is szinte az illető karjaiba ugornék. De mégis, mint külső szemlélő azt tanácsolnám neked, hogy oda menj, ahova már elígérkeztél. Taplóság lenne lemondani a bulit egyetlen egy ember miatt. Ha meg igazán tetszel a srácnak, akkor majd biztos fog más lehetőséget is találni, hogy találkozzatok. A barátaidat soha ne hanyagold el egyetlen pasi kedvéért, akit még nem is annyira ismersz.


22/L

2012. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!