Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha esetleg az ember Iwiwen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esetleg az ember Iwiwen látna egy leányzót, akivel szívesen meg akarna ismerkedni akkor melyik a jobb taktika? :Őszintén megmondani neki vagy valamilyen "mű" kérdéssel segítséget kérni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 14:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Köszi előre is!
2010. okt. 5. 14:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először mondjuk elkezdhetnétek lazán beszélgetni. Utánna elmondhtaod, hogy neked bejön és szivesen megismerkednél vele személyesen is.
2010. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Moszuke ***** válasza:
100%
miféle segítséget?
2010. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sok esetben nehéz az ilyen. Sok lány nemet mondd, mert azt hiszik, csak "valamilyen cél" érdekében kellenek, hiszen semennyire sem ismeritek egymást. Én speciál az ilyenekre sosem válaszolok, de ez csak én vagyok:)

Legyél tapintatos, mondd neki, hogy szívesen megismerkednél vele, mert tetszik, esetleg írj le magadról pár dolgot.

De pasik, vigyázzat, csak őszintén!!:)

2010. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ne támadd le, előbb tudd meg hogy van e párja, sokan vannak akik nem írják ki.ezzel vigyázz
2010. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam válaszolni az ilyenekre :S szóval nem tudom, lehet Ő más. Lehet célszerűbb lenne hogy írsz, megjeleölöd, hogy nagyon ismerős neked, és ilyenek...
2010. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne beszélj mellé, az úgyis túl átlátszó, csak őszintén!

26/N

2010. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ hogy az az ember nő vagy férfi, aki meglátta a csajt. Mert azt nem mondtad. Ha nő vagy, lehet nem fog menni, mert nem biszexuális. Ha férfi vagy akkor mindenképpen kezdeményezned kell, légy nyitott, és mond el hogy ő tetszik neked.
2010. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kb. olyan ez szerintem mint a társkereső, mert nincs semmi garancia és elég kevés az információ csak fotó alapján ítélheted meg milyen:P de egy próbát megér:D nekem igaz egy régi osztálytársam írt rám de egy éve megvagyunk,pedig először megijesztett a fotóján a nagy szemöldökeXD
2010. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

Jah igen srác vagyok 20 éves.

A leányzó pedig fiatalabb.

Mondjuk nem tudom mit szólna ehhez, ha csak szimplán rákérdeznék, hogy lenne e kedve ismerkedni.

2010. okt. 5. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!