Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnek meg vegso elkeser...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek meg vegso elkeseredesemben, hogy legyen vegre 26 evesen egy baratnom?

Figyelt kérdés
Megtetem mindent amit lehet. Lefogytam, sportoltam es megfeleo felsotestem lett. Egy jo izlesu baratnommel el is mentunk boltba es izlesesen megtanitott oltozkodni. Mahabiztosabb es nyiltabb is pettem a lanyok tarsasagaban. Sokat mosolyogtam es humorizaltam. Jo hajat is vagattam, jo parfumok stb. Semmi sem segitett. Elutasitas elutasitas hatan mindig. Az arcom.az ronda, nagy fulek, erosen kopaszodom, szabalytalan.arc. De ez nem lehet annyira lenyeges igaz ha mas rendben van? Az arccal nem tudok mit tenni, nem vahyok pattanasos.
2012. okt. 26. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is minden elismerésem ehhez a sok változáshoz.

De közben mennyit csajoztál? Szóval attól, hogy megváltozol külsőre, még nem biztos, hogy körül fognak venni a lányok és neked csak szemezgetni kell. Hány lánnyal próbáltál meg megismerkedni? Ha még 10-el sem, akkor javaslom, növeld a megszólítások, közeledések számát.

2012. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú lányt szeretnél.

Nézd meg, hogy ő mit szeretne, és legyél olyan. Ha olyan nem szeretnél vagy nem tudsz lenni, keress más típusú lányokat.

2012. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 al,mindig kopp lett a vege. Pedig nem a legszebbeknel probaltam.
2012. okt. 26. 11:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a 16 gondolom a "nagy változás" után volt. Mi volt a problémájuk. Miért végződött mindegyik koppal, Túl nyomulós voltál? Túl kedves, és lecsúsztál a barátzónába? Elgondolkoztál már ezeken? Próbálj tanulni a hibáidból, hogy legközelebb ne kövesd el őket.
2012. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És akkor még azt mondják a csajok, hogy nekik nem a külső számít! Nem a f.szt!
2012. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hasonlitok Kocsis Tiborhoz, de o jokepu merr hires.
2012. okt. 26. 11:24
 7/11 A kérdező kommentje:
En nem tudom mar mi szamit nekik, valahogy azt sem ertekelik ha 180 fokban megvaltozik az ember, hogy tobb sikere legyen a lanyoknal. Ezt a kisugarzas sem ertem. Volt regen ez a sorozat valamelyik zene tv hogy szexi vagy nem. Volt olyan aki kiesett de egy ev mulva visszatert, hogy most tovabbjusso. Kigyurta magat, mas hakat csinaltatott, sokat mosolygott a szinpadon de akkor is igyananjyi.pontot kapott kisugarzasra, mint egy evvel korabban. Mert az arcat nem tudja megvaltoztatni, akarmennyire is szolizott a bore, tiazta pattanastalan a bore, de az arcvonasokat nem lehet megvaltoztatni. Ez veszte a nem genetikailag helyesnek szuleto pasiknak.
2012. okt. 26. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Kocsis Tibi fejjel nem csodálkozom :(
2012. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 menta34 ***** válasza:
Az egész stílusod nem jó. Bocs, de "szánalmas lúzer" az alapján amit elmondtál. Ez a kicsinyesség iszonyatosan taszító, hogy pl. darabra tudod, hogy 16 csaj? ó bakker, vagy hogy felsorolod, hogy humorizáltál? az nem humor amikor a hahotából viccet olvasol fel! a humor az vagy jön vagy nem kell erőltetni mert szánalmas. Szóval ha a külsődből kihoztad amit lehetett, akkor csiszolj a stíluson. Beszélgess pl. nőkkel, anélkül, hogy meg akarnád őket dugni. Csak, hogy figyelj és tanulj. A próbálkozások számát pedig nagyságrendekkel kell növelni és amint nem jön be azonnal felejtsd el, nehogy strigulákat húzd és számolj, szar le, nem te voltál rossz hanem neki kell más, ha elküld ne törjön le, nem veled van a baj, csak nem illetek össze és kész! próbálkozz odébb:)
2012. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban...hátha nem is az a probléma.
2012. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!