Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, régóta ismerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, régóta ismerem, nem vagyunk barátok. Szerelmes vagyok belé. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok, mostanában változtam meg, eddigi tapasztalataim miatt vagyok félénk, nem tehetek róla :(

10 éve ismerem a lányt, osztálytársak voltunk általánosban. Nem tudom mit tehetnék. Úgy veszem le, hogy kedvel, azon ritka alkalmakkor, amikor találkozunk mindig mosolyog, de eddig bárhová hívtam el, nem jött (nem randi, hanem pl kisebb buli, vagy valami, esetleg az éves túra, itt mindenki megy arra), pont ezért vagyok teljesen bizonytalan.

Legutóbbi találkozásunkkor nagyon sokat nevettünk (elég vicces személyiség vagyok, van is pár idióta mondatom :) ), párszor beszéltünk is neten. Nem tudom mit kezdhetnék, több mint 1 éve próbálom elfelejteni...


2012. szept. 20. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
először is tisztázd magadban: mit is akarsz? felszedni, vagy elfelejteni?
2012. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen felszedni, de korábban inkább elfelejteni akartam, mert egyáltalán semmi bátorságom nem volt mégcsak beszélni se. De változtam. Nagyon vágyom rá, egész nap csak rá gondolok, semmi máson nem jár az eszem...
2012. szept. 20. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jó, akkor most döntsd el:

tényleg szerelmes vagy belé, vagy csak olyan régóta vagy már magányos, hogy a remény is elveszett benned az ismerkedés terén, ezért olyanokból válogatsz, akiket már ismersz, mert róluk tudod, hogy jól kijöttök, ezért adnál magatoknak egy esélyt, hátha működik?

tehát szerelem, vagy kényszer?

ez egy nagyon nehéz kérdés, jól gondold meg!!

2012. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg lányt ismerek, haveroknak hála minden hétvégén ismerek is meg újakat. Nem kényszer, külsőre rengeteg lány tetszik, én is tudok pár lányról, akinek tetszem. Külsőre egész jók, de mind az a tipikus, idióta p*csa (már bocs). Csak ő egyedül az, aki teljesen normális. Más lányra nem is tudok úgy nézni, mint rá.
2012. szept. 20. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
ha 8 éves ismeretség után nem kezdeményeztél az egész lehet veszett ügy azonban ha akarsz tőle valamit nyiltá kell tenni az akaratodat mármint éreztessed vele hogy fontos számodra
2012. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, eddig nem nagyon foglalkoztatott a dolog. Az a gond hogy nem is nagyon találkozunk, hogy mutathatnám ki, hogy fontos nekem?
2012. szept. 21. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

ott van a face vagy akármilyen oldal amin beszélhetnél vele meg tood csinálni

az előző firkantó

2012. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elég ritkán van facen és skypeon is :/
2012. szept. 21. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor azokon a ritka alkalmakkor mikor találkozol vele akkor hívd el sétálni és beszélgess vele jóó sokat!:)
2012. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálok :D de az a baj mire megjött a bátorságom, azóta nem is találkoztunk.

Meg kell lógnom suliból ahhoz hogy találkozzak vele... azt viszont apám első kézből tudja meg ha lógok, és nem szokták meg tőlem, hogy ilyen vagyok. Én afféle "jókisfiú" vagyok, "anyuci kicsi fia", aki mindig engedelmeskedik. Vagy ki kell menni faluba, de azt hogy mikor és hová, azt nem tudom...

2012. szept. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!