Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha máról holnapra mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha máról holnapra mindenki megvakulna, akkor mi lenne az ismerkedésben olyan nagy szerepet játszó külsőségekkel?

Figyelt kérdés

Tehát nem látnánk egymást. Sokszor panaszkodnak, itt fiuk/lányok, hogy nem olyan jóképűek, nem néznek ki olyan jól blá blá blá, és ezért nem tetszenek meg senkinek.


Na, de ha megvakulnánk és nem látnánk egymást, akkor a különösen szép csajok hogyan ismernék fel, hogy egy nagyon jóképű vagy egy átlagosabb külsejű pasival ismerkednek?


Nyilván tapogatással ki lehet venni dolgokat, de azt, hogy egy jóképű és egy kevésbé jóképű pasi arcát tapogatja egy lány azt nem tudja megmondani. Talán egy jó ideje vak lány igen mert már nagyon rutinos, de most ez a verzió nem érdekes.

Nyilván a test izomzata, soványság, kövérség, kisportoltság is csak kitapintva derülne ki, de mondjuk kicsit izmos és kicsit jobban izmos srácot nem tudnának megkülönböztetni, csak nagyon dagit meg nagyon vékonyat esetleg.


Na ha ez lenne akkor már megszűnne a diszkrimináció az átlagos pasik felé?

Persze lányokra is rávetíthető ugyanez a problémakör.



2012. okt. 26. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, de hang és szag alapján is erősebben válogatnánk.
2012. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

elmondanám mi lenne.Kb 2 hét és bekövetkezne az apokalipszis.Nagyon sok ember meghalna.

Felrobbannának az erőművek.Gyilkos sugárzás lepné el a földet...

Így a gépeket se tudják irányítani.A világ szépen lassan emberek nélkülivé válna

2012. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsonyság is kitapintható lenne, szóval semmivel sem lenne jobb. :P
2012. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2-esnek üzenem:


Muszáj ennyire realistának lenned a kérdésben? :)


Ez egy gondolattal való játszadozás, kizárólag a nő és férfi kapcsolatrendszerét kívántam tekinteni, leválasztva a teljes világmindenségről és függetleníteni tőle egy kérdés erejéig! :)


...de köszönöm hogy felhívtad erre a problémakörre is a figyelmemet, mert ha nem teszed, talán eszembe sem jut. :)

2012. okt. 26. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az arc vonalai eléggé kitapinthatóak, illetve a bőr milyensége. Szóval a pattanásos gyógyegerek így is kiesnének. Kémia játszana szerepet, szaglás és a hang a tapintás mellett. Meg aztán beszélgetés után több derül ki az illetőről, nagyobb szerepet kapna a kommunikáció így az átlagos pasik is jobban labdába rúghatnak.
2012. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nincs mit.Amúgy a kérdésre válaszolva.

Tapintásból,szaglásból,és hanghatásokból.

Méreteket ügye kézzel meglehet állapítani.Illatát is.Figyel e a higéniára.A hangját meg eddig is a füllel lehet érzékelni.

Amúgy mivel kiesik egy érzékszerv így a többi felerősödik.Így magunkba elképzelve látjuk magunk előtt az illetőt

2012. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelen állás szerint az 5 érzékből a látásunk a legdominánsabb. Ha eltűnne, a többi venné át a helyét, amelyek kiéleződnének. Így nem a szép, jó alakú emberek lennének favorizálva, hanem a kellemes hangú, porcelánbőrű, illatosak. És a jó ízűek ;)


Azt pedig csak egy látó ember képzeli, hogy látás nélkül (tapintással) kevésbé éreznénk a másik sziluettjét. Minden szőrszálat észrevennél rajta, nemhogy a testalkatát.

2012. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-esnek szól


Igen, egy ténylegesen jóideje vak ember mindent kivesz és úgy lát a kezével mint mi a szemünkkel már amennyire a tapintás ezt lehetővé teszi számára.

Ahogy írtam is, ha kivesszük a rendszerből a tényleges vak embereket a tapasztalatiakkal, akkor már nem teljesül ez a tapasztalati profizmus.

2012. okt. 26. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:

"Muszáj ennyire realistának lenned a kérdésben? :)


Ez egy gondolattal való játszadozás, kizárólag a nő és férfi kapcsolatrendszerét kívántam tekinteni, leválasztva a teljes világmindenségről és függetleníteni tőle egy kérdés erejéig! :) "


A kettesnek igaza van. Muszáj ennyire reálisnak lenni, mert te is komolyan kérdezted. Ez nem úgy megy, hogy mindenki megvakul, a dolgok mennek tovább, mintha mi sem történt volna, csak a kapcsolatban nem fog számítani a külsőség. Gondolom te is olyan szerencsétlen vagy, aki senkinek sem kell. Egyszerű a megoldás. Keress vak csajokat.

2012. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló, nem keresek vak csajokat, de frappáns volt a válasz.

Van párom, nem érzem magam szerencsétlennek, elég talpraesett vagyok.

Azért írtam meg a kérdést, mert lépten-nyomon ilyen nyafogásokat olvasok itt, hogy "csúnya vagyok nem kellek senkinek", "csak a külső alapján ítélnek a lányok", stb.

Ez egy érdekes gondolat volt csak tőlem, de nem értem miért kell másról beszélni a kérdésen kívül, és a válaszon kívül más dolgokat idekeverni?

2012. okt. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!