Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony fiúk! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk! Titeket nem zavar, hogy soványak vagytok a lányokkal való ismerkedésben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem az zavar, hogy a bálna alkatú lányoknak előbb feltűnök, mint a vékonyaknak.
2012. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mert nem vagyok vékony.
2012. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél és nem leszel sovány.
2012. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De igen, de még jobban zavar, h alacsony is vagyok. A vékonyak még 1-2 lánynak bejönnek, a kicsik viszont egynek se.
2012. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En elegedett vagyok a vekony testemmel, nem fogok koxxolni azert hogy egy diszno legyek. Sok lany tartja visszataszitonak, ha egy fiu ilyen kigyurt allat, szoval engem nem zavar hogy nem vagyok vastag.
2012. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, talán, ha magas lennék engem sem zavarna úgy a vékonyságom. De így elég kínos, mert mindenki nagyobb nálam tömegre és magasságra is szinte. A lányoknak alap, hogy magas legyen és nagyobb tömegű a fiú.
2012. aug. 25. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!