Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért használják ki a pasik a nőket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Ha a nő kedves,aranyos,megértő odaadó. /sexben is/

Akkor miért?"


Mert biztos papucs-nő. Lehetsz kedves, csak legyen tartásod. Azokat nem használják ki, akik önállók, határozottak, függetlenek, de... ha már akár kicsit lekezelők, beképzeltek, "bunkók" (nőben), még akkor sem.


Nem kell ilyennek lenned, csak ne legyél papucs. Azt nem is igazán kedvelik, menekülnek tőle, vagy csak kihasználják, nem értékelik.

2012. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
10: Lehet abban azért önzetlenség, szeretet is. De ha egy nő papucs és önmagát sem értékeli, akkor ritka az, aki ennek ellenére tudja értékelni.
2012. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs-nő!Csak szeretek mindent megadni annak akit szeretek. Egyébként van véleményem és ki is állok érte!
2012. okt. 26. 23:31
 14/21 anonim ***** válasza:

Úgy is meg lehet adni a szeretetet, hogy ne használjanak ki. Sőt. Általában nem azt használják ki, aki bölcsen szeret és van tartása, hanem azt, aki "buta" módon függ...


Csak egy ötlet volt egyébként.

2012. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Különben ha ki tudnál magadért állni, ezt a kérdést fel sem tetted volna. Főleg így általánosságban. Most kérjem ki magamnak?


Még soha, egyetlen férfi sem használt ki. Pedig az sem igaz rám, hogy szemét módon én használom ki őket.

A mostani páromat is szeretem.

2012. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

csak azt használják ki az ilyen férfiak, akit ki lehet, akin nem találnak fogást azt nem tudják


lásd a kedves lányok is a sztereotip pasikra buknak...


Ezért.

2012. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyszer szerelmes volt belém egy csaj, de nekem nem jött be.


De mivel jól tudott németül, lefordítattam vele egy német sajtétel receptjét németről. Elég odaadó volt szépen le is fordította.


Szemét vagyok?

2012. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon! Ez ám a kihasználás. :(:D Bakker.
2012. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 hangszoros ***** válasza:
Csak akkor működik ha van közös cél.
2012. nov. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 hangszoros ***** válasza:
A 10/19-nek szántam
2012. nov. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!