Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ember honnan tudja magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember honnan tudja magáról eldönteni, hogy szép, csúnya, vagy átlagos?

Figyelt kérdés

Te pl. miből gondolod, hogy szép/átlagos/csúnya vagy?


Látod a tükörben magad. De a csúnya ember látja magáról a tükörben, hogy csúnya, vagy csak a társaságban veszi észre magáról? (A buta emberek nagy része pl. szerintem okosnak tartja magát)

Vagy ha a barátaid szerint szép vagy, miből gondolod, hogy nem azért mondják, mert régóta kedvelnek téged?


Vagy: sok fiú bepróbálkozik nálad..az lehet, de sokan az átlagos lányoknál is próbálkoznak.


Én pl. nem látom magam rondának a tükörben, felületesen ismert emberek se látnak rondának, de a randevúim sikertelenségéből egyértelműen következnie kéne, hogy csúnya vagyok.


Te mi alapján alkottál véleményt a külsődről? Tükör, barátaid, ismeretlenek, randevúk alapján?



2012. okt. 26. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A külső visszajelzések általában nem voltak negatívak, de a sikertelenségem elbizonytalanított, lassan megutáltam magam.
2012. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Ha küldesz magadról képet én meg mondom hogy jól nézzel ki vagy sem szivesen privátba küld ha lehet :)

Ne félj nem fogok szemétkedni meg mondom az ősznitét :)

Am a kérdésedre a válaszom Én inkább társaságban érzem jobban azt h átlagos vagyok :) 18/F

2012. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi tényezők alakítják a gyermek önértékelését, identitását, személyi biztonságának kialakulását.

-az egyén környezetének visszajelzései

-szülők- az elsődleges visszajelzést a szülőktől kapja a gyerek

-társak- a gyereknek azt is meg kell tanulnia kezelni, hogy társai mit gondolnak róla

-tanárok- nagyon fontosak a tanárok visszajelzései, értékítéletei, hiszen a gyerek azonosul velük és -befolyásolják saját önértékelését (pl: elvárásait magával szemben)

-az egyén tapasztalatai

-az egyén siker és kudarcélményeitől

-a jutalmazás, büntetés módjaitól

-csoportbeli elfogadottság mértékétől

2012. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

visszajelzések alapján,


én sose láttam magam jóképűnek, még most se érzem úgy ,ettől függetlenül tudom hogy az vagyok.

hogy honnan? buszról rendszeresen integetnek a lányok, utácám rámköszönnek idegen lányok/nők, kis pajzán vigyorral az arcukon:D, sokan a szemembe mondják, volt hogy 3 csaj akart zaavrba hozni, elkezdték egyesélve dícsérni a testrészeimet. És bármilyen társaságba keveredek mindig látom leglaább 1 csajon h bejövök neki, vagy mégse, (volt már ilyen), az elég rosszul is már sajnos, de utólág mindig kiderül h mégis bejöttem vemlyiknek.

Szóval én innen tudom, ettől függetlenül ha tükörbe nézek én egyáltalán nem vagok elégedett magammal, esetleg néh ajobb napjaimban igen, de általában nem.

2012. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
meg sztem még fontos az is, de qrvára, hogy őszinte emberek vegyenek körül. mármint úgy értem, h szerintem nem az az igazi barát aki azt mondja amit hallani akarsz, hanem aki rávilágít a hibáidra, esetleg segít is, h kijavítsd őket, a pozitív tulajdonságaidat pedig szintén felemlegeti néha :)
2012. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

rosszul is ESIK már sajnos


bocs, csak gyorsan pötyögtem, ezért a sok hiba.

2012. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy tükörbe néz.
2012. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legnépszerűbb lányok közé tartozom az osztályban, ez lehet a kinézetem, vagy a jellemem miatt is - ugyanis nem szeretem a mai menő zenéket, és sokmindenben eltér a véleményem az osztályban lévő emberekkel.


Sosem szerettem magam igazán. Nem gondoltam rondának magam, de pár éve volt, hogy sírtam, és mondtam anyának, hogy nem akarok iskolába menni, mert csúnya vagyok.

Senki nem mondott ilyet, csak néhány rosszakaróm, viszont elég sok pozitív visszajelzést is kapok mostanában.

A jelenlegi barátom előtt egy olyan kapcsolatnak nem nevezhető "dolgom" volt egy fiúval (15 évesen), hogy csak csókolóztunk (nem részegen, nem buliban..), de ő utána egy nappal csak annyit mondott, hogy legyünk inkább barátok. Na, ez a reakció még jobban megerősítette bennem az akkori érzésemet, miszerint ronda vagyok. Másfél évig, míg meg nem ismertem a jelenlegi barátomat, eléggé depressziós fázisban voltam. Nem akartam ismerkedni fiúkkal, így méginkább azt éreztem, nem kellek senkinek.


Mióta van barátom, egyre szebbnek látom magam. Önti belém az önbizalmat (persze azért nem csordul túl, de épp elég ahhoz, hogy jól érezzem magam). Nem minden korombeli fiúnak jövök be, mert nem vagyok az a nádszálkisasszony (bár kövér sem vagyok; 174cm magas vagyok, és 70kg körül mozgok). A barátom kollégái azonban mondogatják, hogy egy nőn igenis legyen egy kis husi, mert nem szeretik, ha egy lánynak zörög a csontja - bár ez is egyéni vélemény.


Én 17 éves vagyok, a barátom 22. Néha még mindig rám jön az, hogy szebb szeretnék lenni, de a barátom erre azt mondta, hogy azzal, hogy azt mondom, hogy csúnya vagyok, az ő ízlését sértem meg, mert számára gyönyörű vagyok.


Szóval a magamról alkotott véleményemet a szülők által kapott kommentek alapján (mivel ők őszinték velem), a legjobb barátaim véleményei alapján (mivel ők sem csak nyalizásból mondanák azt, hogy szép vagyok), illetve a barátom véleménye alapján hozom létre.


Nehezen, bár egyre jobban sikerül elfogadnom magam a barátomnak köszönhetően, így ha egy negatív kritika ér egy rosszakarótól, az szimplán lepereg rólam. Persze legbelül fáj, de annyira nem tud érdekelni, hogy sírjak miatta.


Huh. :D


L/17

2012. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szépnek tartom magam-a saját szemem legalábbis szépnek lát. Nyilván az, aki pl a mediterrán típusú lányokat, vagy a plasztik babákat látja szépnek, engem csak átlagosnak fog látni. Tényleg mindenkinek más tetszik.


Szerintem az bőven elég, hogy én elégedett vagyok, kapok pozitív visszajelzéseket, úgyhogy jól érzem magam a bőrömben. 23/L

2012. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Minden az arányokon, szimmetrián múlik. Semmi nincs rajta ami olyan szélsőséges, torz, eltúlzott volna, akkor tökéletes. Ha arcra embernek néz ki, és semmiféle álatra nem emlékeztetnek az arcvonásai. Akkor szép! Ez a legalapabb megfogalmazás, de rengeteg alapvető támpont van még hogy ki aki jobb mint a többiek. De erre majd rájöttök. A lényeget leírtam.
2012. okt. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!