Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok róla, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok róla, ha egy aranyos, bájos fiú a kimondottam csúnya vagy átlagos lányokra hajt, mert őket könnyebb meghódítani és a cél, hogy ágybavigye őket, de nem akar semmi komolyat tőlük?

Figyelt kérdés
A szép lányok jellemre problémásak, beképzeltek, egoisták, önzőek, a fiút lerondázták folyton, ezért vált ilyen elutasítóvá velük szemben. Nem is foglalkozik szép lányokkal.
2012. okt. 23. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szívtipró és sajnálom a lányokat, ha nem akar tőlük semmi komolyat.
2012. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, h a csúnya lányok is ugyanilyenek, és nekik se kell aranyos, bájos fiú.
2012. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
hát akkor azt mondanám, h ez a kis aranyos, bájos cukifiú egy csöppet gyökérke :))
2012. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lifeishard ***** válasza:
97%
"egy aranyos, bájos fiú" "a cél, hogy ágybavigye őket, de nem akar semmi komolyat tőlük" Ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak? Egy aranyos fiú nem csak lyuknak nézi a nőket. Lehet lepontozni.
2012. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 16:56


Akkor szerinted én mégis kit taperoltam le és csókolgattam, ha a csúnyák sem vevők rám, ugyan már! :D

Sőt, mondhatni csak a feje volt csúnya, mert testre igazán dugnivaló darab volt.

2012. okt. 23. 17:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Az aranyos, bájos és egyéb társait a lányok mondják rám és külsőre értik, babapofim van, de belül nem vagyok szent én sem, kanos állat vagyok, ezt nem is tagadom és mivel sok szép nő ártott nekem, így most már én is ilyen romlottá váltam belsőre, csak kihasználom őkeet, ahogy ők is használtak engem.
2012. okt. 23. 17:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, h te sem akarsz tőlük semmi komolyat. Akkor talán még akadhat vmi. Komoly kapcsolatot nem akarnak ők sem, mert nem vállalnának fel így kinéző pasit.
2012. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

mit is akarsz ezzel a kérdéssel? ja hogy csak provokálni akarod a népet? ja akkor nincs több kérdésem.


tudod erre mondják azt, h gyökér. te kis cukifiúcska.

2012. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Mit gondolok?


Azt hogy nem csak a külsőddel lehet baj,senkit se

piszkálnak ok nélkül.


Csúnya lányokra hajtasz?

Egészségedre!


Neked ezt dobta a gép,ezt kell szeretni.

2012. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú egy k*cs*g tapló. Egy cseppet sem bájos, sem aranyos.
2013. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!