Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elítélendő, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha valaki több csajnál próbálkozik, több lánnyal randizik, esetleg többel jár, szóval nyitott kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Kicsit túl van reagálva ez a téma szerintem. Elítélendő az, ha valakinek több felesége lenne (ha legális lenne, de nem az).


De mi a baj azzal, ha valaki úgymond aktívan keresi élete szerelmét, és nem akar egy lehetőséget sem elhalasztani, aztán ha valamelyikkel tényleg nagyon nagy a vonzalom, akkor megszakítja a többivel a kapcsolatot, és csak az egy, igazán különlegesre koncentrál.


Miért kéne kihagyni egy másik lehetőséget, csak azért, mert éppen valaki mással van az illető úgy, hogy még nem tudja biztosra, hogy vajon ő e az igazi, vagy az, aki éppen most lépett be a képbe. Ha nem próbálja meg, sosem tudja meg.


2012. okt. 27. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
nem elitélendő, de akkor a felek tudjanak is egymásról....
2012. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
vagy nem tudom, neked jólesne h a nődet többen is d.gják?
2012. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Amíg nem tudom a csajról, hogy ő az életem szerelme, addig nem igazán.
2012. okt. 27. 15:25
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
hat akkor hajra.. csak a sok d.gásban nehogy elkapj vmi nemi betegséget:D
2012. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha a csajoknak ezt igy meg is mondod akkor nem gáz de3 ha rájönnek hogy egyszerre 5 el randizol lehet nem kell velük többször eljátszani ezt

Nem elitélendő csak komolytalan dolog mert ha komolyan találsz valakit aki érdekel és tényleg meg akarod ismerni akkor nem keresel mellé még 8 at ha meg már alap ismerettségnál tudod hogy nem érdekel akkor meg ne is eröltesd

2012. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Mert ezt csak lányoknak szabad.
2012. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit elgondolkodtam az életem szerelmén. Szerintem csak életed végén mondhatsz ilyet, hogy megtaláltam életem szerelmét, ő volt életem szerelme. Kapcsolat elején nem hiszem, hogy te tudod, hogy ő lesz életed szerelme. Persze mondhatod, hogy megtaláltad és mi van ha mégsem ő lesz az.

Szóval járhatsz te több lánnyal párhuzamosan. Csak nem szép dolog. Ha a lányok is tudják és úgymond nyitott a kapcsolat, akkor meg ott van az, hogy mi van ha a lánynak inkább más kell idővel.

2012. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha még nem jársz senkivel csak randizol, akkor azzal nincs semmi baj.

A nyitott kapcsolat is OK, ha minden fél tud róla. (Az más kérdés, hogy én nem mennél bele nyitott kapcsolatba.)

2012. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Én sem ítélem el, ha minden fél tud róla, és mindegyik lazán belement.

Azt tudnod kell (kéne...) hogy a nőknél sokkal inkább érzelmi kérdés a szex, mint a férfiaknál. Kivételek nyilván vannak mindkét nemnél, de a nagy általánosság ez. Kíváncsi lennék, hány nőt tudsz egymás mellett futtatni úgy, hogy mindegyik tud róla, hogy van rajta kívül még x másik, és egyiknek se fordult meg a fejében, hogy hozzád vágja a kínai vázát.^^


Egyébként, ha van mondjuk 3 ilyen nőd, már szétforgácsolódsz. Egy "életem szerelméhez" az is hozzátartozik, hogy rá koncentrálsz, őt akarod megismerni, az ő személyisége érdekel. De ha állandó vetésforgóban tartod a nőket, akkor erre se időd, se energiád nem lesz, hiszen az egyik nő óhatatlanul el fogja vonni a figyelmedet a másiktól.

2012. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Mert a szerelem nem arról szól, hogy végigpróbálsz mindenkit, aztán amelyik legjobban beválik, azt megtartod.

Ha már találkozol egy értékes lánnyal, megérdemli, hogy rá koncentrálj és ne azon agyalj, hogy fél óra múlva a 3-askát vagy a 4-eskét kell-e megdugnod.

Egy "életed szerelme" kapcsolat pedig rengeteg munkát igényel, nem úgy megy, ahogyan azt te leírod.


Nincs gond azzal, ha komolytalan kapcsolataid vannak, ha ismerkedsz. De ha valakivel komolyan gondolod, ne kezdj el vele járni, amíg ott van 5 másik talonban... Az gyáva és férfiatlan.

2012. okt. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!