Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Háromszor lemondta már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor lemondta már a randit! Szerintetek komolyan gondolja? Többi lent!

Figyelt kérdés

Vásárnap megismertem egy lányt egy társkereső oldalon. Én úgy érzem, hogy jól elbeszélgettünk, megvan az összhang, közös dolgok. Szóval úgy stimmel minden. Még aznap mondtam neki hogy nem-e lenne kedve sétálni velem meg a kutyámmal egyet valamikor. Ő erre rögtön igent mondott, és már el is kezdte szervezni a sétát, ami hétfőre esett. Azonban hétfőn dél kőrül jött az üzenet hogy neki ma mégsem jó, mert vendégek jönnek. Mondom nembaj, majd akkor máskor. De ő már akkor mondta hogy neki a szerda jó lenne. Hiphop meg is beszéltük hogy szerdán fél 5kor találkozunk. Ja, ha szerdán nem mondta volna le, mert most kiütések jöttek a kezén. De hihetően elmondta, hogy mi történt. No, mindegy, bocsánatot kért. Megint elkezdett szervezkedni, most a szombat (vagyis ez volt ma) jött szóba. Ma még beszélgettünk is, és mosolygott, mondta hogy várja, olyan izgatottnak tűnt. Na mindegy a lényeg az hogy ma is lemondta a sétát. Na miért? Mert vendégek jönnek, és segítenie kell. :/

Ez már rosszul esett! De ha tényleg így van, akkor megértem. Csak a fenesem tudja hogy így-e van.


Szerintetek mit csináljak? Már most félek a következő időponttól amit szóba hoz ma este, hogy azt le-e mondja. Elég s**ar érzés amikor készülsz, és utolsó pillanatban szól hogy most nekem nem jó.

De legalább szól!


Mit tanácsoltok?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2012. okt. 27. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem gondolja komolyan. :/
2012. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
szard le.. keress mást..
2012. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Maga sem tudja. De lehet, hogy kijött egyy pattanás az orrán.
2012. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 xethorax ***** válasza:
51%
Lehet hogy nincs igazam, de elképzelhető, hogy komolyan gondolja. Adj neki még egy esélyt :) (3+1 a ráadás tudod)
2012. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 TOMAtm ***** válasza:
a legközelebbi randitidőpontot úgy kérd h fél órával előtte csörögjön rád h most jó,mehet a randi.
2012. okt. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Ezt szomorúan hallom tőletek!


De akkor miért van az hogy este mindig siet "hozzám" beszélgetni, és még telefonszámot is cseréltünk.


Szóval ez a séta nem rajtam múlik!


Amúgy F/23 vagyok!

2012. okt. 27. 18:45
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Addig olvastam, h lányról van szó. Innentől már biztos h csak hülyít, és otthon a gép előtt röhög a markába.
2012. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam 2 lemondás még belefér 3 után szopatás.


A statisztikáim ezt mutatják, és én hiszek nekik.

2012. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Szerintem adj neki egy UTOLSÓ esélyt! De tényleg csak utolsót! Van olyan, hogy mindig közbejön... Ha negyedszerre is lemondja, hagyd ott.

2012. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én már harmadik esélyt sem adtam volna... hadd tanuljon már az élettől kicsit...
2012. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!