Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többet akarhat vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akarhat vagy csak barátként tekint rám? 17/F

Figyelt kérdés

Van 1 lány osztálytársam, aki nekem nagyon tetszik. Nemrég kezdtem el vele beszélgetni, előtte nem nagyon kerestük egymás társaságát. Mikor összevesztünk sírt is később miattam és mondta hogy nagyon fontos vagyok neki.

Nagyon jó a kapcsolatunk. Megkérdeztem tőle van-e kedve találkozni, azt mondta hogy persze. Szerintetek többet érezhet ő is?



2012. okt. 27. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja :D:D:DDD
2012. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remélem!:D
2012. okt. 27. 20:22
 3/5 palosm ***** válasza:
érdemes lett volna akkor megkérdezni ez mit jelent? (persze a válszt nem kell megvárni úgy is tudod,azt hogy bejössz neki) elöre dölsz egy kicsit hogy közeledést jelezd azt mondod hogy: én is ezt érzem. (folytatod a dőlést és csók lesz belőle! vagy azt mondod lelkizősebb téma közbe, tudod sokat dondoltam arra amikor mondtad hogy milyen fontos vagyok neked, elöre dölsz egy kicsit hogy közeledést jelezd azt mondod hogy: rájöttem én is ezt érzem. Ha ez nem megy akkor nézz meg vele egy filmet, helyzd magad kényelemben úgy hogy közbe átkarolod, a film végén meg megcsókolod, nem kell semmi extra hozzá csak megcsóól a dolog. Lépd meg minnél hamarabb különben csak a pajtia leszel.
2012. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszi, de szerinted első randin kellene ezt?:DD
2012. okt. 27. 20:39
 5/5 palosm ***** válasza:
már egy csomót beszélgettetek, nem nevezném tipikus első randinak, inkább közös programmnak. Ha találkoztatok már sulin kivül is többször akkor már időben vagy hozzá hogy megtörténjen a csók, ha még nem voltatok páros programon akkor legyen egy két közös program, a végen mond hogy menyire jól érzed vele magad hogy repül az idő vele... fontos a visszajelzés, ha ugy mondja kb : "jaja, én is(haver)" az semleges, de attól nincs veszve semmi viszont ha így mondja: ohh igen én is ezt érzem mint te,!!!! az nyert ügy. gondolj bele te akarsz töle valamit biztosan, lenne olyan hogy roszkor csokol meg téged első alkalommal, és ezért elutasítod?........ na ö is igy van ezzel. nem ismerlek titeket, ezért csak egy a biztos, lépni kell! ha akar valamit nem hibázhatsz, kivéve azzal hogy vársz!
2012. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!