Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ilyenkor mit gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Most léptem ki nemrég egy 6 éves kapcsolatból.nagyon sok problémánk volt,elegem lett,otthagytam,ő most szenved,sajnálom is nagyon,de nem lehetett már megmenteni.na nem is ez a lényeg,hanem h már a kapcsolatunk vége előtt már tetszett 1 srác,ismertük is egymást,mert egyik barátnőmnek a tesója,1 koncerten találkoztam össze vele és sokat dumáltunk haveri szinten.próbáltam leküzdeni h ez csak fellángolás,elmúlik,de egyre erősebben éreztem h több ez annál,bevallottam a páromnak,szakítottunk,de nem csak ez volt köztünk a probléma.na szóval...találkoztam a sráccal egyik este,kibeszéltem a bánatomat,célozgattam h tetszik vki akit ő nagyon is ismer,de nem esett le neki,rengeteget nevettünk,soxor volt olyan a helyzet h azt hittem csók lesz v vmi,de nem volt.de 2 napja írtunk egymásnak face-en,és ismét téma lett h ki tetszik,de ezúttal leesett neki,elmondta h régebben odáig volt értem,de ugye mindketten kapcsolatba voltunk,és emiatt nem volt semmi,most neki sincs senkije. próbáltam kiszedni belőle most mi a helyzet,de nem mond semmít,pedig örült nagyon h tetszik nekem,most mit gondolhat?v én rontottam el vmit?pedig nem nyomultam.segítség!
2012. okt. 27. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy is nyugi majd összejöttök sztem

csak elmondtad neki h mi a helyzet nem egyböl a felesége akartál lenni

2012. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem látunk a srác fejébe, de ha örült neki, az egy jó jel. Kicsit vedd lazábbra a dolgokat, elvégre 6 évig voltál kapcsolatban, egy kicsit nem jó szabadnak lenni? Érezzétek jól magatokat együtt, aztán ha van minek alakulnia, akkor az úgyis alakul szinte magától.
2012. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért durva, hogy 1-2 embert meg sem hat egy 6 éves kapcsolat vége, hanem azon töri az agyát, hogy minél hamarabb felszedje a következő faszit.
2012. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meghatott,csak hónapok óta ha 2 ember már úgy él egymással,mint vmi lakótársak,minden jó nélkül ami kell előbb-utóbb többre vágyik vmelyik fél,külvilágiként könnyebb ítélkezni,mintha ismernék az okokat
2012. okt. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!