Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha ezt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt mondja egy lány akkor valójában mire gondolhat? Lányok ti ilyenkor mire gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány aki tetszik. Már elég sokszor találkoztunk, régebb óta ismerjük egymást. És ma megkérdeztem tőle, hogy járna-e velem. És erre ezt felelte: nem nagyon érne rá mert mindennap 8 órája lesz és így meg nem lenne jó járni, hogy ha alig tudnánk találkozni. Ebben az évben a tanulással akar inkább foglalkozni. (most kilencedikes).

Tehát akkor ez egy tényleges nemet jelent csak finoman megfogalmazta, vagy pedig lehet még esély csak adjak neki időt, hogy megszokja az új iskolát ? Végülis az igaz, hogy kilencedik osztályban az embernek meg kell szokni, hogy új iskola, új osztályközösség, nagyobb elvárás, több tanulás.


2012. szept. 3. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy burkolt nem. A kilencedik osztály elég laza még ahhoz, hogy ennyire rákoncentráljon. Érettségi előtt esetleg.
2012. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érettségire ment és azért a kilencedik osztály sem olyan laza szerintem. Én most vagyok 10-ben és szerintem azért tényleg elég nehéz így mert új tanárok vannak akik mást és máshogyan követelnek követelnek mint eddig. Jó tanuló vagyok, de a nyolcadikos bizonyítványomhoz képest a kilencedikes romlott. És néha nehéz volt lépést tartani a tanárokkal még a nálam jobbaknak is.
2012. szept. 3. 20:29
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nem ha valakivel össze akarok jönni akkor mindegy hogy hányadikos vagyok hány órám van stb.. persze fontos de szerintem beleférne még igy is hétvégén suli után suliban nem kell mindig egymás nyakán logni
2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem azért, de minket a tanárok általános nyolcadikban úgy engedtek el, hogy örüljünk, ha az eddigi jegyeinknél 1-2 jeggyel zuhanunk csak lejjebb a bizonyítványban. Bizony, aki nehezebben koncentrál, vagy nincs meg a plusz képessége, az 3-4-es szinten tolja végig, sőt, a bukás sem kizárt, ha még kitartás sincs benne.
2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos külön suliba járunk. Egy városban lakunk, de én messze járok suliba (kb. 1 óra az út csak odafelé) és ő se jár sokkal közelebb (neki olyan 45 perc az út). És nem tudom ti hogyan látjátok, de 8 órája van. Hazaér 4-kor vagy utána egy kicsivel. Hazaért, leül enni, átöltözik, pihen egy csöppet és már 5 óra van. Ha nem akar rosszul teljesíteni akkor nem csak 10 percet tanul hanem azért gimnáziumban már kell tanulni 1-2 órát. Akkor már 7 óra van. És ha el is megyek hozzá 7-kor, 8 körül már haza kell jönnöm mert időben el kell készülnünk, hogy ki tudjuk magunkat pihenni következő napra (5:30-kor kelek). Tehát még egy filmet sem tudnánk együtt megnézni rendesen, és ez így belegondolva tényleg kevés.
2012. szept. 3. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez valószínűleg inkább nemet jelent (nem tudom, mert én nem szotam így taktikázni), de semmit se veszítesz, ha egy év múlva mondjuk újra megpróbálod. Persze csak akkor, ha se neked nem lesz addigra barátnőd, se neki pasija.
2012. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart direkt elutasitani,(talan gondolta hogy megsert,ezert nem mondott nemet),inkabb ezt valaszolta.
2012. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Diplomatikusan elutasitott.
2012. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a szöveg mögött burkolt elutasítás van. Mi van, ha tényleg ez a helyzet? Lehet, hogy még nem szeretett beléd annyira, hogy mindjárt a karjaidba boruljon, vagy bizonytalan, és emellett nem lát jó kilátásokat a kapcsolatnak (alig lenne időtök egymásra, ha meg nagyon arra törekednétek mindketten, hogy legyen, rányomja a bélyegét a teljesítményére...) Nos, kicsit belátom a helyzetet, mert én is korán kelek, fél 6-hármnegyed 6 körül, és most épp 12-es vagyok, de az egész gimnáziumi tanulmányaim során rohadt sok idő ráment a tanulásra. (Mondjuk sikerült így kitűnő bizonyítványt szerezni eddig mindig.)

A tanácsom a helyzetre: tartsátok a kapcsolatot, legyetek jó barátok, aztán majd elválik, hogy alakulnak a dolgok.

2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) a kapcsolatot azóta is tartjuk és azóta is jól elbeszélgetünk egymással :) És tényleg csak ennyit mondott, hogy úgy nem lenne jó neki a kapcsolat ha alig találkoznánk. Szóval úgy még van esély, hogy ha több ideje lesz majd :) Persze azért így is szoktunk néha találkozni és a legtöbbször ő mondja, hogy menjek ki vele sétálni a városba vagy ír egy üzenetet, hogy 10 perc múlva itt van nálam... de ilyenkor nem olyan sokat vagyunk együtt (talán ez miatt keres gyakrabban). Most suli időben is sokat fogok vele találkozni hiszen ha valamit nem ért a tanulásban akkor rögtön én vagyok az első akit megkeres, hogy segítsek neki :) Úgyhogy majd elválik mi lesz ebből.
2012. szept. 15. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!