Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mongyam el!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mongyam el!?

Figyelt kérdés

szerelmes lettem egy 12-13 éves lány ba és nem tom hogy mongyam ell neki ??? (naponta beszélek vele )

ritkán találkozunk

13/F


2012. okt. 28. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszeruen mond el... ezen nincs amit vacilalni : "hat... be kell vallanaom neked valamit, tetszesz nekem"
2012. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elöszöris úgy írják MONDJAM másodszor a ti korotokba oda mész és azt mondo zsia szép vagy szeretlek ő ezt nem tudja hova tenni mert még kicsi harmadszor 13 évesen tanulj majd ha idősebb leszel akkor kezd el csajozni
2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Istwan456 válasza:
Figyelj ha szerelmes vagy belé akkkor mond meg attól nem dől össze a világ :) de ha magadba tartod előbb utób valaki lecsaprá és akkor már neked nem lessz jó ha meg igy elmondod neki talán még te is tetszel neki . NEm szabad magadba tartani az érzéseidet!!! mond el neki bátran!!!
2012. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
személyesen szeretném mégis jobb szerintem ell mondani mint neten de nagyon ritkán talákozunk :( :/
2012. okt. 28. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:

A 10 éves Johnny és Lilly szerelmesek egymásba. A kis Johnny elhatározza, hogy megkéri a kislány kezét az apjától. Odaáll Lilly apja elé és elszántan közli:

- Uram, Lillyvel szeretjük egymást és szeretném öntől megkérni a kezét.

Az apa elmosolyodik ezen, de aztán komoly arccal válaszol:

- Nos, Johnny, még csak 10 évesek vagytok. Ha összeházasodnátok, mégis mit gondolsz, hogy hol fogtok lakni?

- Úgy gondoltuk, hogy Lilly szobájában lakunk majd, mivel az én szobám sokkal kisebb.

- Hm. - feleli az apa. - És miből fogtok megélni? Nincs még jövedelmetek, munkát sem kaphattok még 10 évesen.

- Dehogy nincs jövedelmünk. Lillynek 5 dollár a heti zsebpénze, nekem meg 10. Heti 15-ből már kijövünk valahogy. - válaszolja megfontoltan a kisfiú.

Az apa meglepődik, hogy Johnny milyen alaposan átgondolta a közös jövőt az ő kislányával.

- Látom, Johnny már mindent elterveztél. Csak még egy kérdés. Mi lesz majd egyszer, ha gyerekeitek lesznek? - teszi hozzá most már viccelődve.

- Hát, eddig még mindig szerencsénk volt...


Ezek után már nem találta olyan jópofának az apa a kis szemétládát.

2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarok vele össze házasodni nem aror van a szó hanem aror hogy szeretem és ell kéne mondani neki valahogy
2012. okt. 28. 10:30
 7/9 A kérdező kommentje:
össze házasodni max 20-25 korba kell 18 év alat össze házasod hac akor de nincs értelme max ha csaj tehes lessz akor szoktak össze házasodni :)
2012. okt. 28. 10:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy elmond neki, előbb meg kellene tanulnod HELYESEN ÍRNI ÉS BESZÉLNI. Magyar helyesírás szabályai, általános iskola alsó tagozat.
2012. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aki másod szor hozzászólt : NEM ZSIA HANEM SZIA
2012. okt. 29. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!