Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mongyam el egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mongyam el egy fiúnak hogy tetszik nekem! Szoktam vele beszélni de eszt félek megmondani neki . ha lehet gyorsan és minél előbb. és hogy neten vagy inkább személyesen? ÉS MEGFOGJA ÉRTENI ÉS, szerelmes-e belém vagy nem

Figyelt kérdés

#szerelmes-e belém ?
2012. jún. 24. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondani,hanem kimutatni kell.
2012. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott a pont.

Öleld meg,adj neki puszit..ha nem érti meg akkor elég nagy balfa szt fogtál ki ;D

2012. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni! Egyébként véletlenül se próbálj meg vele írásban kommunikálni, se sms, se internet, mert nagyon rossz véleménnyel lesz az értelmi képességeidről, és max egy numerára sorol be. Szóval, ha nem akarsz megtanulni helyesen írni, akkor maradj a szóbeli kommunikációnál.
2012. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de csak 12 vagyok !!
2012. júl. 1. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még menj mesét nézni ;D
2012. júl. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dj-vel mondd meg neki..
2013. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!