Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 8. -kos srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 8. -kos srác, aki nagyon tetszik, és úgy gondolom, hogy én is bejövök neki. És sztetetk lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Tehát lúdavatón voltunk és csak akkor ismertem meg igazából,de előbb "kifigyeltem",hogy milyen helyes.és nagyon jóba lettünk,és mondta h csak miattam maradt ott,meg mellettem ült és mikor megkértem h hozzon vmit akkor hozott csak a haverja elfoglalta a helyét és nagyon erősködött,hogy üljön vissza,meg elmegyek majd másik suliba,elmondta neki és mondta h ne menjek el.és sztem bejövök neki meg azt oszttársam szerint is.és én 6.-os vagyok ő meg 8.-os.és megbeszéltünk egy találkát vmikorra 4en az oszttársam,az ő oszttára én meg ő.sztetek van esélyeem nála?????
2012. okt. 28. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tanulj meg normális, egész szavas mondatokban beszélni/ írni, aztán gondolkodj a pasikról.
2012. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár neked ez még korai.
2012. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Villants cicit (ha már van), és lesz.
2012. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.kommentelőnek:igazad van,bocsánat,csak nagyon izgatott voltam! :D

2.kommentelőnek:köszi,és nem most gondolkodtam benne,hanem jövőre vagy az utánra.:Dcsak előretervezek :D

3.kommentelőnek:na azt azért nem, r*banc nem vagyok és nem is akarok lenni..

2012. okt. 28. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyelvtan órákon is a fiúzáson jár az eszed...Meg is látszik.
2012. okt. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi az a lúdavató?

"csak a haverja elfoglalta a helyét és nagyon erősködött,hogy üljön vissza,meg elmegyek majd másik suliba,elmondta neki és mondta h ne menjek el"

Szerintem a válasz a 42.

2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van nála esélyed csak csinálj mindent jól. Sokat segít az is ha nálad idősebb lányok véleményét is kikéred.
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "8. -kos"-t azért írta így a kérdező, mert nyolca"DICK"kos...


Tehát szereted a f@szt... villants cicit, aztán szo.pd le a WC-ben! :)

Csak így lehet esélyed :)

2012. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ti már csak nagyon tudjátok, hogy hogyan lehet esélye a kérdezőnek. -.-

Jó dolog előre tervezni, de nem biztos, hogy megvalósul.

2012. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!