Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik. Reggelente egy buszon szoktunk utazni. Szívesen járnék vele de nem tudom, hogy mit tegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit félénk vagyok de szeretném megszerezni ő az a bizonyos nagy "ő".

Mit mondjak neki?

Kérlek segítsetek.



#busz;Lány;Randi
2012. okt. 28. 13:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ.. beszélni is szoktatok vagy csak látod? Ha egyedül utazik kérdezd meg tőle leülhetsz-e mellé. Mond neki h szoktad látni a buszon. Kérdezd meg h hova jár suliba/dolgozni. Akkor elkezdhettek beszélni a suliról/munkáról. Kapásból ne támadd le h járni akarsz vele. Hagyj egy kis időt h kialakuljon vmi. :)
2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Csak látni szoktam.
2012. okt. 28. 14:08
 3/29 anonim válasza:
Ha egyedül van kérdezd meg leölhetsz e, esetleg ha te ülsz ő áll add át neki a helyed..... Vidéki vagy városi busz? :)
2012. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
vedd elő a brét ha szembe ülsz vele. tuti beindul :)
2012. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Én pont így vagyok egy fiúval..:D
2012. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

tutira:ne bámuld, az zavaró

de mennyi a lány kb???

és a mellé ülés nem rossz de csak akkor ha félénket nem úgy érted hogy lerókázod a cipőd zavarodban

2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Városi busz.

Általában üres mert elég korai.

"de mennyi a lány kb??? " Ezt hogy érted?

De lehet, hogy van pasija de nem biztos

2012. okt. 28. 20:35
 8/29 anonim ***** válasza:

ha üres akkor kicsit furin jönne ki szentem ha mellé ülsz

de hogy hogy értem??

hát kb mennyi idős

mert egy 12 éves tök másképp reagál mint egy 15 éves

2012. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

és ha már elégszer látott ahhoz hogy felismerjen akkor véletlen hagyd ott valahol a személyid vagy ilyesmmid de úgy hogy ő vegye észre és tuti észre vegye

aztán próbáld meg megcsinálni hogy másnap reggelig ne legyen alkalma visszaadni és akkor kezd el neki rizsázni hogy már kerested ezer helyen a személyid meg milyen jó fej hogy odaadta majd mit tom én mond hogy olyan ciki az a kép rólad ami ott van és ha erre mond valamit kérdezd meg az övén milyen kép van ha megmutatja dicsérd meg stb stb stb

aztán már másnap köszönhetsz neki meg mellé ülhetsz

de azt azért tuddd meg hogy akkor van e pasija vagy sincs

2012. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
15-16 éves
2012. okt. 29. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!