Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hány lánynak kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány lánynak kéne elküldenem a képeimet mondjuk facebook-on, hogy abból legalább egynél legyen esélyem külsőre is?

Figyelt kérdés
Belefáradtam, hogy a tini lányok igényei az egekben és a 99%-uk csak is a külsőt nézi, nem is értem, miért nincs egy lány sem, akibe bele tudnék szeretni, mert a mai lányok külsőre vonzóak csak, de jellemre inkább taszítanak. :/
2012. okt. 28. 15:22
1 2
 1/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Mi a frászért Facebookon keresel barátnőt? Talán ott "átjön" a jelleme?
2012. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Máshol esélyem sincs, a lányok folyton rohannak valahová, akárhányszor is próbálkoztam személyesen, mindig elküldtek a van barátom szöveggel, de ennél durvábbakat is kaptam már, szóval azóta csak neten van lehetőségem próbálkozni.
2012. okt. 28. 15:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha máshol nincs esélyed.Akkor az FB-n se lesz!
2012. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

BA**EG NÖVESSZ F@SZT ÉS LÉGY FÉRFI AKK*RVAÉLETBE!!!!

nem itt kéne sírnod, hanem próbálkoznod!!!!

2012. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fura, épp az előbb jelölt be egy csaj és írt üzenetet, hogy helyes vagyok. Persze nem veszem komolyan, hiszen ronda vagyok, tudom magamról. Biztos csak lájkoltatnii akar valamit már megint azér nyalizik, mint a többi is. Én egy lányban sem tudok bízni már.
2012. okt. 28. 15:40
 6/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha tudod magadról, hogy ronda vagy, akkor önbizalom nulla. Nekem se kéne ilyen anyámasszonykatonája.
2012. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dilettáns döggomba, csak látom, ami tény és nem vagyok beképzelt, egoista. Miért hazudjam azt, hogy jó pasi vagyok, ha nem vagyok se kigyúrt, se magas, se jóképű.
2012. okt. 28. 15:53
 8/16 anonim ***** válasza:

"Fura, épp az előbb jelölt be egy csaj és írt üzenetet, hogy helyes vagyok. Persze nem veszem komolyan, hiszen ronda vagyok, tudom magamról."


Legfőképp hülye vagy. Én és sokan egyenesen undorodunk a markáns, kigyúrt pasiktól. Magas lehet, de ne két méter (nálam fél fejjel magasabb ne legyen).

Különböző a lányok ízlése, más szemmel nézik a fiúkat, mint ők önmagukat.


Egyébként régen milyenek voltak a lányok, hogy a maiakkal baj van? Elmondom: akkor is a helyes fiúk jöttek be nekik, csak mielőbb férjhez kellett menniük, továbbá féltek kilépni egy kapcsolatból, mert függő helyzetben voltak.

Nem jellemre változtak, egyszerűen most van arra mód, hogy előtűnhessenek bizonyos igényeik.

2012. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ki mondta, hogy hazudd azt? Csak azt nem értem, mi értelme annak, amit mondasz. Ha a lányok valóban emiatt lesznek hirtelen foglaltak meg elfoglaltak, amikor elhívod őket, akkor mit gondolsz, mi történik, ha nézik a profilképedet? Akkor meg nem tökmindegy, mit csinálsz? Járj el gyúrni, csináltass jó frizurát, legyél ápolt, humoros, és ne az járjon a fejedben, hogy "mert ronda vagyok". Különben is, a pasiknak csak egy fokkal kell szebbnek lenniük az ördögnél. Volt olyan pasim, hogy megszóltak a hátam mögött a feje miatt. Magasról letojtam, mert nem a külsejével fogott meg, hanem a a humorával meg az önbizalmával annak ellenére, hogy ő is tudta magáról, hogy csúnya. Rengeteg barátja és lány-barátja volt, de a párkapcsolat terén szegényem... nos, 23 éves koráig nem volt komoly kapcsolata, ha ez vigasztal. Gondolhatod, ő mit hitt éveken át. Volt, aki kitalálta róla, hogy b.zi, mert feszt a legjobb haverjával lógott. XD
2012. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Különben is, a pasiknak csak egy fokkal kell szebbnek lenniük az ördögnél. Volt olyan pasim, hogy megszóltak a hátam mögött a feje miatt."


Ebben azért nem értünk egyet, de mit a te példád mutatja, néhány nőre még mindig igaz, hogy ennyi az elvárás külső terén. A kérdező keres egy ilyet és kész.


De azért maradjunk annyiban, hogy a pasik többsége ne csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél. Én vizuális típus vagyok. :)

2012. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!