Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány felvesz facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány felvesz facebookon az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy engem nem igen szoktak idegenek felvenni, mert tényleg csak a közeli ismerősöket veszem fel s attól, hogy van közös ismerős még nem tekintem ismertnek. Na most tudom, hogy hülyeség ez az egész facebook, de az alapján amiket itt olvastam, kivancsivá tett, hogy mégis mi van ha... Hozzá teszem a lány fiatalabb nálam pár évvel.

2012. okt. 28. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pedig ugy láttam, nem csak randomba jelölgeti az embereket, persze lehet, hogy igen ezt nem vitatom. Azt viszont látom, hogy mennyi retardált van itt. Végülis ez az oldal is csak az internet pöcegödre, csodálkozni semmi ok!:D
2012. okt. 28. 20:33
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha csak ezer, akkor ez minimum szerelem.
2012. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha kb 100 ismerose lenne, akkor igen, azt jelenti, hogy tetszel neki. Amugy nem.

Es lanyok, ha egy fiu akinek 400-nal tobb ismerose van, elfogadja, hogy bejeloltetek, annak is total mindegy, hogy ki vagy.

2012. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdező akkor hidd azt, de én beszéltem már olyannal akinek 800-> ismerőse volt, ő mondta hogy ja csak random jelölget.


Valószínűleg nincsenek negatív érzései irántad, mert nem hiszem hogy olyanokat akar jelölni akiket utál/stb. De ettől még nem kell hogy tettsz neki, nem is kell hogy bármit gondoljon jó vagy rossz, csak meglátott a listában hogy ki lehetne a barátod azt bejelölt.

2012. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lehet semmit se leszűrni, valaki a szomszéd macskáját is ismerősnek jelöli...
2012. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Letörlöd és megnézed be jelöl e megint, ha igen rákérdezel, hogy miért.......end of story
2012. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azert ne hagyd figyelmen kivul a lanyt,lattad mar vlhol élőben?
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!