Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit egyszer láttam egy buliban és a haverom tudta a nevét meg minden utánna facebookon ráírtam elkezdtünk beszélgetni és egyszer egy buliban találkoztam vele beszélgettünk Van nálla esélyem? Többi lennt

Figyelt kérdés
Nah és aztmondta aranyos vagyok de most nemakar pasit,de ezenmég lehet változtatni Talizni nemtudja h akar-e azon gondolkodtam hogy elémegyek az iskolához megvárom és elhívom valamire ez jó ötlet? Meg ma láttam a városban mentem utánna aztán visszafordultak de nekem csak akkorjutott el az agyamig h ő volt amikormár nemtudtam volna utolérni Szerintetek ha kitartó vagyok meg minden akkor lehetmég nálla esélyem?

2012. okt. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam egy pasinak azt mondani, hogy aranyos meg hogy most nem akarok pasit, ha nem tetszik. Meg az is elég utaló jel, ha nem tudja, hogy akar-e veled találkozni. Sajnálom, én nem látom sok értelmét, hogy hajtsd magad.
2012. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj h Nekem ő kell :///
2012. okt. 8. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Lány vok. Szentem van esélyed. Amúgy is neked kell kezdeményezned hisz te vagy a fiú. Nem bukhats sokat ha megprobálod. Ha szeret téged akkor lehet valami ha nem akkor nem ez ilyen egyszerű. :))
2012. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhh szerintem nemszeret engem :S nemad ennek semmi jelét meg állítólag van egy másik csávó a képben.....
2012. okt. 8. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!