Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha megijedtem? : D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megijedtem? : D

Figyelt kérdés

Egy társkeresön próbálkozom egy ideje párt találni és pár hete írt is egy lány, a képe alapján be is jött, de nem mertem végül beszélni vele, nem is igazán tudom miért.


Most két másik lány is írt üzenetet, mindketten nagyon közel laknak, szóval nem lenne rossz a dolog, de megint kicsit tartok az egésztöl, hogy nem jönne össze és ezért nem is kezdek bele az egészbe :s


Hogyan gyözzem le a félelmem? :o



2012. okt. 29. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha nem írsz, akkor 100%, hogy nem jön össze.


ha nem jössz neki be, az attól független, hogy írsz-e vagy sem.


arra is jó, ha írsz, ha valami nem jó, azzal is tanulsz.

2012. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy írsz neki(k) e-mailt, ismerkedés céljából, az még nem kötelez arra, hogy találkozni is kell. Szóval nyugodtan írj neki(k), aztán ha nem tetszik, akkor hanyagolod a témát. Ha meg igen, akkor később jöhet a személyes találkozó is.

De miért keresel lányt? Nem találtál jó pasit?

2012. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Giovanni ***** válasza:
tudják h leszbi vagy ?:Dmitől félsz?:D bekapnak neten keresztül.. ecséééém
2012. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én lassan 4 hónapja társkereső oldalon ismertem meg a barátomat, elöször én is féltem, de aztán ugy voltam vele h nincsen veszteni valóm, és mos már több mint 3 hónapja vagyunk együtt. Sok sikert :)
2012. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!