Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagy gerinctelenség volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy gerinctelenség volt részemről? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy Los Angeles-i lánnyal egy külföldi levelezős oldalon. Angolt gyakorolni regisztráltam. A lány nagyon aranyos volt, állandóan regény szintű leveleket írt és vissza neki én szintúgy. Párszor beszéltünk skype-on is face to face, az is nagyon jó volt, bár kicsit fárasztó volt fordítani magamban amit mond, aztán reagálni rá rögtön angolul élőszóban. :) Beszéltem neki erről is, de mindig dicsért, h elég jól beszélem az angolt, stb. Egyikünknek sem volt párja már jó régóta. Mindig megdicsért, h milyen jól nézek ki és hogy aranyos a mosolyom, stb. Nekem annyira nem volt az esetem a lány, de attól független aranyos volt nagyon és elég tehetős családból származott, jó munkája is volt. Egy idő után azt mondta, h ő eljön Magyarországra, mert találkozni akar velem, de majd csak valamikor november környékén. Érdeklődött Mo-ról, elkezdett magyarul tanulni, h majd kommunikál velem és a családommal is. Onnantól fogva csak erről írt, beszélt és egészen apró dolgokat is betervezett előre (tényleg fárasztó volt). :D És hogy ő szexelni is akar velem, mert nagyon bejövök neki és ki van már nagyon éhezve, mert nagyon régen nem volt pasival. Egy idő után már fárasztott végigolvasni a hosszú leveleit, aztán még reagálni rá és ha pl a 12 kérdéséből csak 11-re válaszoltam, már szóvá tette, h én nem figyelek rá, nem érdeklem, h eljön-e vagy nem, stb. Aztán egy időre eltűnt, nem írt levelet, de az oldalra fellépett, mert láttam a bejelentkezésének a dátumát. Olyan 8-10 nap után jelentkezett és ecsetelte, h a munkája miatt, bla-bla-bla. Én zokon vettem és megkértem, h többet ne keressen ha már meg tudta állni, h ennyi ideig ne keressen. Közrejátszott ebben a döntésemben, h megismerkedtem egy másik lánnyal (szintén neten, de ő magyarországi) és inkább arra koncentráltam (bár abból se lett aztán semmi). Most meg lelkiismeret furdalásom van, mert ez az amerikai lány tényleg érdeklődött irántam, tanulta a nyelvünket, stb én meg elutasítottam, pedig hívott, h kimehetek hozzá Los Angeles-be amikor csak akarom, stb.

2012. okt. 29. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapból esélytelen lett volna bármi is ilyen távolságból, szóval nem olyan nagy gerinctelenség. Főleg, ha tényleg folyamatosan hisztizett azok miatt, amit fent írtál.
2012. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez fura...:S És most mit érzel?
2012. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem, most sajnalod, hogy az a lany eltunt, ennyi. Amugy szerintem jol tetted amit tettel, ha lany jobban bejon siman kimentel volna, gondolkodas nelkul. Fogalmazzunk ugy, hogy a sors nem akarta, hogy osszejojjetek.

S azert irod ki a kerdest mert a magyar lannyal sem lett vegul semmi, igy olyan mintha ket szek kozul a padlora estel volna.

Szerintem ne agyalj ezen tobbet.

2012. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is ezt mondtam neki nem is egyszer, h ilyen távolságból nem lehet semmi normálist összehozni. És azt is leírtam neki, h nem akarok távkapcsolatban lenni, főleg nem ilyen nagy távolságú távkapcsolatban. Ő erre azt válaszolta, h nem egy ismerőse jött már össze így a párjával és ő nincs ellenére, h összejöjjünk egyszer.


Most kicsit kellemetlenül érzem magam, főleg ha összehasonlítom, h ki miatt "ejtettem" végül is ezt a külföldi lányt. Mert aki miatt, tehát miatta nem kellett volna, mert átvágott, csakúgy mint sok más lány korábban. :S Kicsit a kiugrási lehetőséget is jelentette volna ez a külföldi lány jelenlegi helyzetemből, de hát ennek már annyi.

2012. okt. 29. 13:46
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, kicsit a két szék közé ültem, én is így érzem. :S Reálisan gondolkodva inkább bíztam a magyar lányban (amit nem kellett volna), mint egy külföldiben.

És igen, nagyon rosszul érintett, h az a magyar lány átrázott és h miatta kihagytam egy ilyen kiugrási lehetőséget.

2012. okt. 29. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szard, le de hol ismerkedtél meg vele?
2013. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne foglalkozz vele... aki majdnem két hétig nem keresett, annak nem hiányoztál igazán... hasonló cipőben járok én is, hogy el volt tervezve minden és mégis eltűnt a hölgy... Ez elég közhely, de tényleg keress mást ha nem érzel iránta semmi olyat... Ha mégis akkor repülj ki hozzá :D
2013. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!