Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinédzser lányok! Nem számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinédzser lányok! Nem számít, hogy a fiúnak egyedi stílusa legyen? Nem a szélsőségesekre gondolok, hanem egyedi gondolgozás öltözködés, zene stb. Szóval akkor a páwa az ideál? Az, hogy egy jó témáról lehessen beszélni egy csávesszal, az lényeg?

Figyelt kérdés

15/f

Tanulok rendesen szóval végzem a kötelességem, de akkor is nagyon szükségét ézem egy barátnőnek. Ez van. Most mondhatják itt hogy nem is szeretik a páwákat, de mégse látok értelmes lányt, akinek nem számít a homár divat, vagy ha van, már foglalt. Esetleg vmi jó helyet tudtok ajánlani ismerkedés céljából, ahol kevés a búza? Ja, nem vagyok féltékeny, és nem vagyok igénytelen paraszt, sportolok, csak nem értem, miért nem a fiús fiú az ideál? :/



2012. szept. 27. 21:27
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Megértelek, én sem találok rendes fiút aki nem egy "paraszt", ez nagyon nehéz. Manapság a bulizós helyeken lehet ismerettségeket kötni, bár én meg vagyok győződve róla, hogy az ott lévő lányok 80%-ának már van barátja. Ha értelmes és csinos lányt szeretnél ,ajánlom a színházat, könyvtárat, teaházakat, ...stb.
2012. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
jáá...ezen én es gondolkoztam... Kösz!
2012. szept. 27. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy hasonló korú lány vagyok, úgyhogy megpróbálok tanácsot adni. :) Bár nem nagyon értek hozzá, de mindegy.

Amúgy ha körülnézel látod, hogy a lányoknak is ugyanolyan nehéz keresgélni, mert mindenhol csak páwák vannak. (Néha egyébként lány létemre meglepődök, hogy egyeseknek tényleg ez tetszik...) Ha találok valami szimpatikusabb embert, akkor meg nem kiderül, hogy csaja van? :/

Ismerkedni szinte bárhol lehet egyébként, sulitól elkezdve baráti társaság, buszon... (bár szerintem az utóbbi elég fura, de hát kinek mi.) Tudom, hogy azt mondják ne kinézet alapján ítéld meg az embert, de talán azokat, akik kevésbé öltöznek divatosan jobban érdekelnéd. Úgy értem a tipikus plázacicák tökéletes sminkkel és agyonvasalt hajjal valószínűleg kevésbé fogják értékelni azt, ha kicsit egyedibb vagy és kitűnsz a tömegből.

2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jaja, kösz, de suli kilőve :P
2012. szept. 29. 00:03
 5/16 anonim ***** válasza:
lehet az van, hogy a páwa odamegy határozottan a csajokhoz és ismerkedik, a többi fiúk meg határozatlanabbak és csak várják a csodát.. na de nemtom, mert azért mindenkinek nem jönnek be az ilyen fiúk sem... am én csak találhatok, még pasim se volt, habár már 20 vok...
2012. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mből gondolod, hogy aki nem páwa az nem lehet határozott? De a páwáknak könnyebb, mert alig kapnak visszautasítást.. Legalábbis szerintem..én ezt vettem észre...
2012. okt. 1. 22:28
 7/16 anonim ***** válasza:
nagyobb erőfeszítés kell ahoz hogy páwa legyél:D Ha annyira csajozni akarsz akkor ne itt vergődj, anem tegyél is érte
2012. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

kedves utolsó..

1. Nem akarok páwa lenni

2. Az, hogy 10 percig foglalkozok ezzel a gyk-n, az mért is lenne "vergődés"???

2012. okt. 12. 23:31
 9/16 anonim ***** válasza:
nem muszáj annak lenni, de valamit tenni is kell külsőileg hogy bejöjj a csajoknak
2012. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ha nem homáros, akkor mi az ami egy lánynak tetszhet?
2012. okt. 12. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!