Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha megtetszett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtetszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.van egy lány a sulimban.10. osztályos vagyok.egyik osztálytársamnak a volt oszt. társa is ide jár.Szép lány.eleinte csak mondogattam a többieknek hogy miylen szép alakja van meg minden.DE jött a fordulópont.Két napja vele álmodtam hogy GYALOG elmentem egy messzi városba és ott odajött beszélgettünk és elvoltunk.Felkeltem és tegnap és ma is csak rá gondoltam ésjátszottama gondolattal hogy mi lenne ha, odamennék beszélgetni?

elhívnám moziba?Stb.Annyit tudok róla h nem az a mai "modern" lány aki csak amgávíl törödik és nem ku**a.Nemtudomh van-e nála esélyem.jelenleg egyedülálló.mi tévő legyek?



2012. okt. 29. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél tökös és szólítsd meg :) hajrá!
2012. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Könnyü azt mondani:DAz a gond hogy lányokkal kapcsolatban "félős" vagyok:D
2012. okt. 29. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nézd, lehetsz félős, de rengeteg minden kimarad így az életeből. venni kell egy mély levegőt, és ha egy fél másodpercre egyedül látod, odalépni hozzá, és köntörfalazás nélkül megmondani a dolgokat. igen, nehéz lesz, nem kicsit. lehet, hogy csodálkozni fog. és igen, az is lehet, hogy nemet mond. benne van a pakliban. de ez sosem ciki. ha magadnak bemesled, hogy hú, de égő, akkor neked lesz ciki. nekem ez személy szerint hízelgő lenne, még ha a srác nem is jön be. nem bunkóznék vele, és gyanítom, hogy a lányok nagy része szintúgy.
2012. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok fiú így van ezzel. ha odamész hozzá, első reakcióra talán meglepődne, de ha sikerül beszélgetésbe elegyedned vele (többszöri találkozás stb.), onnan már le lehet szűrni, hogy érdekled-e avagy sem... pl suli után kérdezd meg hogy hazakísérhetnéd-e, ilyen kis apróságokat találj ki.
2012. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gondolom égőnek,csak félek az elutasítástól.mellesleg nem is ismer.:\(még:P:D)
2012. okt. 29. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
ééés mi van ha elutasít? nem dől össze a világ, ha nem próbálod meg sosem tudod mi lesz a végén ;)
2012. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!