Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek nagyon ciki ha egy amúgy se túlszép 15 éves lánynak fogszabályzója van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ciki
2012. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért van, hogy a végén szép legyen. Szóval nem ciki.
2012. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minél előbb, annál jobb. Én régen lázadtam a fogszabályzó ellen, nem is lett. Ma meg már mit nem adnék egy szép fogsorért... Tetesd fel, csak nyerhetsz vele.

Épp szombaton láttam egy lányt, fogszabályzóval. És láss csodát, vagy 3 pasi tette neki a szépet. Akinek igazán tetszel, nem fog vele foglalkozni.

2012. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a fogszabályzón múlik a dolog...amúgy nem tudom amikor én voltam 15 olyan 3 éve még az is fogszabályzót akart akinek nem kellett mert divatvolt...néztem is hogy milyen sok embernek van...lehet rá fehér gumit kérni akkor alig látszik, de lehet színeset is
2012. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akik kérdezték:igen,én vagyok:S
2012. okt. 30. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
17éves korodra letudod az egészet, sokkal szebb leszel és még bőven marad időd pasizni is, ha a fogszabályzó akkor hátrány lenne
2012. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok és nekem is van fogszabim.Szerintem így is simán megtetszhetünk a fiúknak,és később majd szép colgate mosolyunk lesz:)
2012. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. okt. 31. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!