Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít egy csajon/csajban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít egy csajon/csajban igénytelennek/igénytelenségnek? Mi az az igénytelenség ami miatt már nem is jönnétek össze a csajjal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Testszag, bajusz vagy más szőrzet pl. hónaljkutya, csapzott-zsíros haj, szájszag, elhízottság, szörnyű öltözködés, rossz fogak.
2012. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha:

-ápolatlan

-a fogai sárgák, ápolatlanok

-az előbbivel jár ugye a büdös száj

-a haja zsíros, rendezetlen

-piszkos körmök (huhh, ezt nagyon utálom)

-piszkos kéz

-piszkos ruha, cipő

-fiús öltözködés, igénytelen

-trágár beszéd, nem tud szépen fogalmazni

-helyesírás 0

-ha sminkeli magát és fos, nem illik hozzá

-nem fürdik

-büdi

akkor azt mondom, igénytelen és meg sem fordul a fejemben, hogy összejöjjek vele. Aki ilyen, nem is lány.

2012. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baranka ***** válasza:

Bár én nő vagyok de azért válaszolok:

-Büdös, izzadság szagú

-Tövig levágott, rágott körmök

-Nem figyel öltözködésénél mit mivel vesz fel

-Nem takarít, mosogat el maga után

Meg amit az előttem szólok leírtak.

2012. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
A lenőtt festett haj is igénytelen szerintem a felsoroltak mellett.
2012. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A rágott köröm oké, hogy nem szép. De nekem fiúként pl semmi bajom azzal, ha a lány rövidre vágja a körmét, abban mi a gusztustalan? Nincs kedve/ideje/pénze 3 hetente műkörmöshöz járni, nemhogy saját magának megcsinálni, ezért szépen rövidre vágja. Mi a rossz ebben?
2012. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"-Tövig levágott, rágott körmök "


A lerágott, az rendben van... igénytelen, de a levágott... az legszebb, legigényesebb! :DD :)

Utálom a hosszú körmöket! Az a legundorítóbb, ha műkörme van valakinek! :)

2012. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Baranka ***** válasza:
0%
3-as vagyok! Kérdezett a kérdező én válaszoltam! Már ne is haragudjatok meg érte!!!! Nem azt mondtam ,hogy 3 hetente járjon bárki is műkörmöshőz. De számomra igenis igénytelen, nem szép az ilyen köröm. Nem azt mondom, hogy több centis legyen, de legalább 2-3 mm. Mert az tényleg lehet szép és igényes. Én a "tövig" szó alatt azt értem ha már a körömágyig le van vágva csumára az a köröm.
2012. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Körömágyig lerágott körmökkel nem nagyon fogsz találkozni, mert az azért elég fájdalmas, mire odáig eljut az ember:D


Egyébként igazad van, neked nem tetszik, másnak meg semmi baja a rövidre vágott körmökkel.

2012. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!