Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a szép csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a szép csajoknak is lehet írni fb-n és úgy felszedni v le se tojják az ilyen üziket mert van elég pasi jelentkezőjük élőben is?

Figyelt kérdés
Én kicsit félénkebb vagyok és úgy szeretem kezdeni az ismerkedést h írásban, de ettől még érdekes vagyok, van rengeteg sztorim, vicces is vagyok, stb.. csak élőben nem merek kezdeményezni.
2012. okt. 30. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg roppant érdekesnek hangzol.. -.-'
2012. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe a csaj nem ér semmit ha k*rva és csak megalázna. Amíg nem tudod h jófej-e vagy egy kis cafka addig hagyd a francba sorry, ez tapasztalat:)
2012. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő nem is tudja ,hogy szép:)...bár őszintén ha viszont tudja magáról akkor nagy rá a lehetőség,hogy tényleg alapból is körülrajongják a fiúk,és ezért beképzelt lett.De ki tudja?Lehet ,hogy megkedvel.Sztem. egy próbát megér.
2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Es a facebook-os kapcsolatok úgyse tartanak sokáig:/
2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De egy tanács: ha azt írod magadról h:"érdekes vagyok, van rengeteg sztorim, vicces is vagyok" akkor valszeg nem vagy vmi roppant izgalmas emberke.
2012. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a hasznos válaszokat köszi :) de csak azokat!


nem fb-s kapcsolat lenne, csak ott ismerném meg és kb 1-2 napig beszélnék ott vele, ha látom h jófej akkor már nem gond élőben se :)

az elutasítás nem gond van rengeteg szép lány és nem tetszhetek mindenkinek, eddig a legnagyobb gond az volt h akiket itt az oldalon ismertem meg végül kiderült h nem is olyan nagyszájúak, sőt ők nem is mernek találkozni :D

ezért gondoltam az fb-re, ott gyorsabban lehet haladni :)

2012. okt. 30. 16:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Sztem a szépség szubjektív dolog, persze lehet mondani olyan nőket akikre 10ból-9 pasi azt mondja h szép ami így is van de sztem ez akkor is szubjektív dolog.

élőben sztem jobb ismerkedni valahogy másabb, jobban el tudod adni magad bár aki tudja magáról hogy szép az könnyebben vissza is él vele. Attól függ mennyire vagy tökös, légy magabiztos és akkor talán bejöhet.

2012. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 walk w1th mee ***** válasza:

Idegesitő,és unalmas is lehetsz..

Amúgy meg mostanra általában a tiniknek,nekünk meg van az ismerettségi köre,és igy nem gond az ismerkedés sem..

2012. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nekem nem úgy tűnik h idegesítő lennék.. de ti elég szánalmasak vagytok ezzel a nyafogással h milyen lehetek -.-

és irigykedni sem kell ;)

2012. okt. 30. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg irigykednek-.-"

Nah de mind1.Ha máshogy neked nem megy csináld így.Hátha jófejnek talál majd.De ha flegma veled akk hagyd az egészet mert akkor valószínüleg mások is szépnek találja és jobban örül neki ha valaki élőbe is mer vele beszélni.

2012. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!