Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék és hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék és hol?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt bnőm. Tetszett egy lány a suliban, de mikor rámosolyogtam, nem mosolygott vissza, sőt rám se nézett, pedig ismerősökön keresztül kiderült, hogy tudta, hogy tetszik nekem. Facebookon bevettem egy csoportba, de kilépett, chatre nem hajlandó belépni, pedig legalább igazán annyit megtehetne, de még az üzeneteimre se válaszol. Úgy döntöttem, ráhagyom, mert nincs értelme. Regisztráltam ma love.hu-ra, de nincs VIPem és 3 lányt akit felkértem chatelni elutasított. Úgy érzem kellene már 1 bnő, de senkinek nem kellek. Mit tehetnék? Hol és hogyan éri meg ismerkedni? Vagy hagyjam rá? :(


18/F



2012. okt. 30. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Élőben jobb.
2012. okt. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj el társasággal ide oda, ismerj meg uj embereket, scak barátkozz, fiukkal llányokkal, onna újabb embereket ismerhetsz meg, aztán szépen majd csak lesz valaki akivel össze tudsz jönni, de ne akard görcsösen az egészet, majd jön,
2012. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szegény :D megvigasztaljalak?:D küldj képet!

L/19

2012. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, hogy hagytad...kár olyan kocsi után futni...ami ugye nem vesz fel :/ (bár szerintem igazán megírhatta volna neked, hogy ne törd magad feleslegesen) Am, igen, élőben jobb szerintem is. (bár énsemtudom merrefele kéne... :/) Ha gondolod, írhatsz azért. 17l
2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neten ne ismerkedj mert könnyen pofára lehet esni.. élőbe nagyobb az esély, és hangulatosabb is :)
2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!