Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten hogyan ismerkedhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hogyan ismerkedhetnék lányokkal, lehet-e találni barátnőt?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, nem szoktam szórakozóhelyekre járni, és nem is szeretem az ilyesmit, inkább az az otthonülős típus vagyok.

Egy kedves, normális lányra vágyom, nem pedig egyéjszakás kalandokra! Hogyan találhatnék ilyet?


2012. szept. 30. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hát neten, regisztráljál
2012. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves, normális lányok alig vannak, és mind foglaltak.
2012. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát necces mert tarskeresok nem jók társkeresésre, bár a te korodban van pár érett nő már aki képes visszaírni...próbálj minnél több nővel eljutni a beszélgetés szintjéig. mindig csak olyanokat keress akik közel laknak, a tavkapcsolat nem eredményes. barátkozz velük de már az elején mondd meg nekik mit akarsz, hogy nem barátkozni akarsz hanem komoly kapcsolatot. minél hamarabb hívd őket randira, az dönt el mindent. legyél udvarias vicces, hagyd őt beszélni, néha mondj magadról valamit ha kérdez. és ha ügyes vagy 2-3 randi után csók és mindent bele!

én nekem nagy csalódás volt az internet, főleg a tarskeresok, annak ellenére hogy így jöttem össze a barátnőmmel. mondjuk tök véletlen itt írt rám pedig itt nem akartam csajozni.

2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!