Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék tenni ez esetben? 20/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ez esetben? 20/F

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó lány barátom akivel lelkileg, zeneileg, világhoz való nézetileg közösek vagyunk és így komolyabban elgondolkodva ennyi idősen nm volt meg komoly kapcsolatom és ez nem annyira oké dolog. Inkább "gépes" lánybarát ő, nagyon nagyon ritkán tudunk osszefutni. Viszont a napikban felerősödött bennem valami, nemtudom mi ez. kicsit zavaros lehet de probalom jol fogalmazni. elmúlt hetekben alakul a dolog egy lánnyal, rengeteget beszelunk, randiztunk is már, hát én rockosabb szellemű vagyok életstílusra is, ő pedig az a nyugodt általános, felnőttes stílusú. rengeteg közös tema van, jól elbeszélgetünk elhülyülünk. de kiütközik valami, ami miatt felek belekezdeni a kapcsolatba. Álmom volt egy hosszú kapcsolat a kapujában állok és nem tudom mit tegyek. mert az ami a bibi, az a löket, a rock and roll az ami egy rock szivu lanyban van meg az a lanybaratom maga. azt erzem hogy mellette tudnek magam lenni. nem italozos rocker vayok hosszu hajjal meg stb. hanem az az újszerű inges meg stb. nem divatmajom... es igzabol nem az hogy ahhoz a lanyhoz nem illenek. mert elvagyok vele. de nem lobbant bennem tuzet. mit tehetnék , hisz van ugye olyan hogy baráttal ne, nem éri meg és stb. vagy a kapcsolat kapujából lépjk bele? adjak esélyt mert igazabol elvagyok en vele csak no lehet ido kell még ehhez. a csajok is 20 év környékiek.
2012. okt. 31. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy melyiket szereted, vagy melyiket jobban?
2012. okt. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!