Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Lépjek, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy srác (2 évvel idősebb nálam), aki tetszik. Köszönőviszonyban vagyunk, 1x-2x beszélgettünk. Nem tudom, hogyan viszonyul hozzám, de nem utál. Próbálnék lépni, de igazság szerint nem tudom, jó ötlet-e, ugyanis szerintem csak ARRA kellenék, mint a lányok nagy többsége neki, ezért nem akarok beállni a sorba. Viszont nagyon tetszik. Nem tudom, mit kezdjek ezzel az egésszel? Próbáljam elfelejteni, vagy higgyek abban, hogy még megváltozhat? Vagy hogy lesz olyan, akit nem csak dugni akar?
2009. dec. 8. 14:35
 1/4 anonim válasza:
Szia!nem biztos hogy te is arra kellenél neki!1 próbát megér:-D én is hasonló helyzetben vagyok csak én már léptem és állítólag tetszem neki úgy hogy szerintem próbáld meg!!
2009. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy vágy, hogy egy tartalmasabb párkapcsolata legyen. Persze nem árt, ha te méltó vagy rá. Ha olyan vagy, mint a többi lány, akkor úgy is végzed. Próbáld meg, aztán majd alakul.
2009. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te egy tipikus naiv kislány vagy, vigyázz, könnyen póruljárhatsz.

1. pasi nem változik. Soha.Semmilyen körülmények között.

2.Tudakold meg, hogy milyen múlttal rendelkezik,ha egy riba*nc fas*z, akkor mondj le róla.

-adj neki jeleket (ha kiderítetted róla, hogy egy kedves, komoly fiú)mosolyogj, beszélgess vele...adj bíztató jeleket ...stb. Majd ő lép, ha ő is így gondolja.

-Te ne fuss utána

- ne feküdj le vele gyorsan (várj ki jó pár hónapot minimum kettőt, ennyi idő alatt-ha fontos vagy neki- nem akar lefektetni, és nem sértődik be.


De ha ilyen nőzős macsó hím, inkább hagyd a fené*be!

2009. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de én otthagyom azt, aki egy hónapnál tovább várat. Nem érdemli meg, hogy komolyan foglalkozzak vele. Ha még a szexszel is megvárat, akkor mi lesz később? Például elveszem feleségül és akkor elkezd taktikázni, hogy csak akkor fekszik le vele, ha veszek egy karkötőt... Na ilyet nem játszunk.
2009. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!