Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végem van? Vagy vége van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végem van? Vagy vége van? Nagyon bonyolult, de fontos nekem, segítset3k, ha tudtok.

Figyelt kérdés

Hello. Az a helyzet, hogy van egy lány, aki régóta bejön. De tegnap nagyon összeismerkedtem egy csajjal és heccből, mert jó fej mondta, hogy tegyük azt ki, hogy kapcsolatban vagyunk. Utána esett le, hogy hoppá itt bajok lesznek, de letiltottam a lány elöl, hogy Ő ne lássa. Most az a csaj iránt akivel kapcsolatban lettem elkezdtem érzéseket táplálni... Az agyam tudja, hogy nem kéne, mondogatom is magamnak, de nem megy. Őszintén nem tudom, hogy az egy napja ismert lány vagy a régóta már majdnem szerelmemmé váló lány miatt ver így a szívem. Fura érzés nagyon... ://///


Köszi, hogy végigolvastad... :)



2012. okt. 31. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szivesen
2012. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat agyalogsz a kérdésen!


Verd ki... Aztán tuti tisztábban fogod látni a kérdést!

Bár én még azt sem értem 100%-osan tisztán!

2012. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj !

A lényeg : nevezzük "A"-nak a régi szerelmedet és "B"-nek az újonnan szerzett múzsádat :D

Nah "A"-ért már régóta oda vagy de ezek szerint ő ezt nem tudja magyarán ez egy egyoldalú szerelem(mert még azt se írtad hogy barát vagy hogy beszélő viszonyban vagytok) de nem akarod hogy meglássa hogy te kapcsolatban vagy "B"-vel de miért nem ? Attól nem csalod meg. Max észre veszi "A"- hogy össze kell kapnia magát mert másnak is kellesz .. mondjuk .. a másik verzió meg h nem szól érte semmit és akkor nyilván való h nem kellesz neki és akkor neked is könnyebb lenne mert akkor tisztán kezdhetsz "B"-vel valamit.

2012. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"A" vagy azt veszi észre, hogy a Tesó (én) tényleg csak barátnak gondoltam. Öhm... Dobtam "B"-t mert tényleg csak "A" kell... Egy utolsó f@s2 vagyok :(((
2012. nov. 1. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!