Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos és bonyolult. mit csináljak?

Figyelt kérdés

először is bocsi a helyesírási hibákért.

másodszor légyszi ne nagyon írjatok leszóló hozzászólásokat, mert ezt nem csak hülyeségből raktam fel hanem nem tudok dönteni és fontos lenne ha ebben segítenétek,mert már így is eléggé kivagyok és nem tudom kihez forduljak.

na szóval..

van Ká ő egy lány

és van Té ő meg egy fiú.

Ká-val még nyáron ismerkedtem meg mivel egy suliba kerültünk...

Té-vel azonba egy osztályba kerültünk és úgy szeptember végén összejöttünk.

eközbe úgy szeptember elején Ká bisex lett.

októberben már elekzdett azzal nyaggatni hogy smároljak vele de én jó párszor nemet mondtam meg amikor próbálkozott ellöktem.

azonban egyszer mikor teljesen magam alatt voltam akkor valamiért hagytam és még vissza is csókóltam.

de közbe még mindig Té-vel járok,de nem tud erről az egészről semmit.

és közbe Ká-val folytattottak a dolgok..

és mostanra beleszerettem.

de Té-vel nem tudom milegyen mert hozzá is eléggé ragaszkodom.

és nem tudomkit válsszak..Ká-t vagy Té-t.

van barátnőm azt mondja hogy akit szeretek de ha Ká-t szeretem nem hinném hogy feltudnám mások előtt vállalni hogy bisexuális vagyok.

de így simán Té-t választanám csak Ká-t jobban szeretem.

légyszi segítsetek..valaki adjon valami jó tanácsot hogy mi a teendő.

előre is köszi.L/15


2011. dec. 16. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:

gyerekek...


klárit küldd el


Tomival gyere össze


mert ez a természet rendje

2011. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tartsd meg mind a kettőt, Ká-t meg Té-t mutasd be egymásnak és hármasban szépen ellesztek.

Van erről egy film is, nézd meg, vedd ki a kölcsönzőből.

A címe Otthon a világ végén. Annyi a különbség, hogy ott két férfi és egy nő van a kapcsolatban. Nagyon szép film.

2011. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ismerik egymást..

csak szerintem Té nem menne bele..

meg Ká-nak se jön be Té.. :/

2011. dec. 16. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Upsz. Akkor tárd fel előttük a helyzetet. Aki kevésbé szeret, az lelép. Ha egyik sem lép le, akkor szuper. Ha mindkettő, akkor így jártál, de legalább nem kavartál senki háta mögött, senkit nem bántottál meg a hazugsággal.
2011. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kösz,feldobtad a mai napon!:D

Istenem!!!Ti vagytok a következő generáció?!

Imádkozom egy meteoritért!

2011. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Páros héten Ká, páratlan héten Té. Vagy fordítva.
2011. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd azt, akit szeretsz. Semmit nem kell felvállalni, mert nem kötelező mindennek nevet adni.


A pasidat mindenképp hagyd ott, mert úgy legalább lesz esélye találni magának olyan embert, aki szereti. Nem fair vele szemben, ha csak áltatod.

2011. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!