Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni? Miért nincs szerencsém a fiúkkal? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom, hogy valamiért soha nem jön össze semmi, ami a kapcsolataimat illeti.

22 éves lány vagyok, egyetemre járok, tehát nem vagyok egy üresfejű liba, igényes vagyok, adok a megjelenésemre. Még sincs szerencsém...

Arra is gondoltam, hogy talán a kinézetemmel van a gond.


1. kép:

[link]


2. kép:

[link]


3. kép:

[link]


4. kép:

[link]


5. kép:

[link]


Nem értem, mi a baj. Kedves vagyok, jó a humorom is, nem is vagyok igazán visszahúzódó típus, mégse tudok olyan fiút találni, aki komoly párkapcsolatban gondolkozna velem. Hogyan tudnék rendes, normális fiúkkal ismerkedni, nem csak olyanokkal, akik az egy éjszakás kalandokra hajtanak...?


Egy 22 éves lány



2012. okt. 31. 19:56
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig szép vagy! :)
2012. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy minden képen teljesen másképp festesz. Ha azt mondanák, hogy ez 5 kép 5 különböző emberről, akkor habozás nélkül elhinném. Éppen ezért nem nagyon lehet mit mondani, valószínűleg élőben meg egy hatodik valakinek tűnnél. Ránézésre külsőleg nincs gond, de persze ehhez a gesztusok is kellenének, hogy meg lehessen mondani.
2012. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel, de nem vagy pont az ideálom külsőre. Ettől függetlenül megismerhetnélek, és párkapcsolat is lehetne... nem a tökéletes külsőt keresem, hanem azt nézem, hogy nagyjából oké, nem bányarém egy csaj, valahol tetszik is, stb, és ismerjük meg... ha oké akkor oké.


4. képen túl sok nekem a smink, csak hogy kritikát is írjak. :)


Am. tök jó csaj vagy...


[27F]

2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ és visszajelzést.

Sajnos a legutóbbi kapcsolatom csak pár hétig tartott, nem nagyon tudtuk megoldani, hogy találkozzunk és nagy volt a távolság... :/

2012. nov. 4. 10:53
 25/53 anonim válasza:
A képeket nézve,látszik,hogy egy normális,természetes nő vagy,nem vagy agyonsminkelve,ami szerintem jó dolog :) Személy szerint,nekem a 4.képed tetszik a legjobban :) 18F
2012. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel, hová jársz egyetemre?

27F

2012. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Az Óbudai Egyetemre járok. :) Villamosmérnök szakra.
2012. nov. 14. 21:16
 28/53 anonim ***** válasza:
Szerintem a külsőd tökéletes O.o
2012. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves tőled. :)
2012. nov. 14. 21:33
 30/53 anonim ***** válasza:
szeritem,pedig nem azt vonzod be aki neked kell.még nem találtál önmagadra.nem tudod mi az amiböl választanod kell.nem az egyetem tesz éretté,nyilván akkor nem tennél fel ide képet a tinik válaszára várva.
2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!