Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
(leginkább idősebb nők válaszát várom) 19 éves Fiú vagyok és szerelmes lettem egy 27 éves nőbe. Érzem a szikrát ami köztünk van érzem és jeleket ad annak, hogy benne lenne a kapcsolatban de fél bele menni mert, hogy ő idősebb. Beszéltem már vele erről de nem mondtam neki hogy szerelmes vagyok belé csak elhívtam randizni de akkor is azt mondta hogy ő komoly kapcsolatra vágyik és hogy fiatal vagyok hozzá és keressek egy fiatalabb nőt. Egyszer mosolyog viccelődünk a másik pillanatba meg zavarom nem akar látni mint ha akarna valamit, de a félelem miatt taszítani próbál magától. Segítsetek hogy hogyan érhessem el hogy ne féljen ettől.

2012. okt. 31. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ezen lehet segíteni. Én 30 vagyok, kizárt, hogy ilyen fiatal sráccal bármit is kezdenék, nem is tudnék rá férfiként tekinteni. Lehet, imponál neki, hogy tetszik neked, de egyszerűen gyerek vagy még hozzá. Ő talán már komolyabb kapcsolatot akar, családot esetleg, ehhez felnőtt férfira van szüksége, nem egy szeszélyes tinire.
2012. nov. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az igazság hogy nem ismersz és ezt nem látod hogy milyen vagyok a koromhoz képest idősebb vagyok, és a gyerek témában meg akár hiszed akár nem benne lennék. Nagyon szeretnék már gyereket.
2012. nov. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!