Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a fiú csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú csak barátkozni akar? Vagy többet?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes meg jófej velem, ha találkozunk, akkor mondja is h örül h találkoztunk. Meg humoros vicces, mindig megnevettet. Ha valamiben segítségre van szüksége, mindig tőlem kér. És ha úgy adódik, ő is szívesen segít nekem. Fel lehet rá nézni, van benne valami, ami a többi pasiban nincs meg. Nem is tudom, h fejezzem ki. Hogy úgy érzem rajta h kedvel, megbízik bennem. Lelkesít ha kell, de mégis olyan elérhetetlen. Csak ritkán találkozunk. Sokat utazik, elég elfoglalt. De más lányokkal egész másképp viselkedik, adja nekik a macsót, ésatöbbi. Csak velem szokott néha ilyen kedves lenni. Ez vajon arra utal, h engem a barátjának tart, és azért kedves velem, vagy az is lehet, h érez valamit irántam?

2012. nov. 1. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak félénk.


De az már egy jó jel, ha előtted nem teszi a macsót, hanem önmagát adja.


Próbálj felé jeleket küldeni, hogy bejön neked.


19L

2012. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
le akar fektetni.
2012. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát félnénk biztos nem . Más csajokat úgy hülyít meg olyan dumákat tol le mindenki előtt. Elég sajátos humora van. De érdekes, hogy velem egész másképp vislkedik, sokkal komolyabban vesz, és őszinte kedves dolgok is kijönnek belőle. :)
2012. nov. 1. 11:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki vagánynak, bátornak látszik, nem feltétlenül az. A legtöbb ember kompenzál, pl. az általad említett módon, tehát lehet, hogy csak színészkedik.


Amúgy meg látatlanból nehéz válaszolni kérdésedre. Annyi javasolnék, jól gondold meg, mert ha nagyon elfoglalt, akkor nem biztos, hogy elég időt tudtok majd egymásra fordítani, ha összejöttök. Emiatt nagy az esélye, hogy egyikőtök idővel elhagyja, rosszabb esetben megcsalja a másikat.

2012. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy fiu SOHA nem barátkozik lányokkal, ez egy ilyen íratlan szabály. aztán az ismerkedésből vagy kapcsolat vagy barátság lesz, vagy rosszabb esetbe semmi. Tehát biztos, hogy többet akar.
2012. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utóbbival nem értek egyet. Logikus, hogy ha nekem mint férfinak nem tetszik egy nő, attól még barátkozhatok vele, és nyilván nem akarok tőle szexet, se párkapcsolatot.
2012. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se szoktak csak úgy lányokkal barátkozni a fiúk legalábbis én csak olyannal beszélek sokat és szeretek találkozni aki tetszik.
2012. nov. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem se szoktak csak úgy lányokkal barátkozni a fiúk legalábbis én csak olyannal beszélek sokat és szeretek találkozni aki tetszik."


Ez azért van, mert felszínes vagy és önző, és nincs benned semmi érdekes. Ha lenne, akkor barátságot keresnél olyanokkal, akikkel közös van bennetek, függetlenül a nemétől, és az már csak egy plusz lenne, ha esetleg ennél több is kialakulna.

2015. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"egy fiu SOHA nem barátkozik lányokkal, ez egy ilyen íratlan szabály. aztán az ismerkedésből vagy kapcsolat vagy barátság lesz, vagy rosszabb esetbe semmi. Tehát biztos, hogy többet akar."


Ez azért van, mert felszínes vagy és önző, és nincs benned semmi érdekes. Ha lenne, akkor barátságot keresnél olyanokkal, akikkel közös van bennetek, függetlenül a nemétől, és az már csak egy plusz lenne, ha esetleg ennél több is kialakulna.

2015. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!