Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit vagy csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mostanában jóban vagyunk és nagyon jól el beszélgetünk és megért engem, sokat szoktunk facen beszélgetni de főleg, hosszú üziket váltunk. Szokott bókolni főleg a hajamat dicséri mert nagyon tetszik neki és mondta, hogy az olyan hajak a gyengéi. Beszélgettünk máskor is és megkérdezte, hogy nincs-e kedvem sétálni beszélgetni kicsit, elutasítottam mert fáradt voltam meg késő is volt! Tegnap voltunk nyársalni többen nem beszélgettünk sokat de néha váltottunk 1-1 szót cigivel is megkínált többször is, na amikor vége volt a nyársalásnak mindenki haza ment és megkérdezte, hogy haza kísérhet-e én igent mondtam beszélgettünk még egy kicsit. Most reggel is küldött üzit, hogy hogy vagyok meg szép napot kívánt! Nos szerintetek?


26L 24F


2012. jún. 30. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem leszólni akarlak, de egy 26 éves lánynak már nem itt kellene azt megkérdezze, hogy szerintünk mi lehetett... Szerintem szereztél egy jóbarátot és csak rajtatok függ az, hogy hogyan alakitjátok
2012. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy csak barátkozni akar? Végülis szimpatikus nekem a srác egy baj vele :/ szeret piázni és elég sokat iszik főleg ezt a tabis bort isszák. Nem minden nap iszik így hétvégén csak meg néha be üt egy hétköznap is. Tegnap is azt itták a nyársnál annyi, hogy nem rugott be egyáltalán!
2012. jún. 30. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
mondom megegyszer: Szereztél egy jó barátot és csak rajtad és rajta áll, hogy hogyan alakitjátok tovább
2012. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Te mit tennél az én helyemben?
2012. jún. 30. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!