Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, tigrismintás cuccok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tigrismintás cuccok bejönnek vagy pedig gusztustalanok?

Figyelt kérdés
Kabátomon van ilyen. Egyszerre több tigrismintás cucc már lehet sok lenne?? pl. cipő, öv, táska?? vagy nem?
2012. nov. 1. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Giccses, olyan igazi győzike-feelinget ad.Mintha valami cigányt látnék magam előtt.
2012. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha picit plázásan öltözködik a lány, de a tigrisminta már tényleg erős. :S

Engem is a cigányokra emlékeztet. :(

2012. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kedvencem amikor a 14 évesen 85 kilós 160 centis roma csaj begyömöszöli magát egy ilyenbe:DD Azt a látványt tömegoszlatásra lehetne használni.

Amúgy utcán ne hordon ilyen egy lány,otthon a párja előtt lehet:)

2012. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jézus Máriám!

Ne haragudj, de amit belinkeltél az nagyon rossz :D Amúgy sem szeretem az ilyeneket, de ez még azt a határt is megüti :D

2012. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ronda...


20f

2012. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!