Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy derítsem ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba aki tetszik. Suli eleje óta ismerem csak. Szeretném kideríteni, hogy érez-e valamit a lányok iránt vagy sem, de úgy, hogy rólam ne tudják meg, hogy én vonzódom a lányokhoz! Bonyolult, de kérem szépen a segítségeteket mert nagyon tetszik a lány és hát, ha esetleg kiderülne, hogy vonzódik a lányokhoz akkor megszeretném majd hódítani! Már most udvarolgatnék neki, de elég furi lenne... :D 16/L a lány pedig 18!

2012. nov. 2. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
fene tudja. talán próbáld meg azt hogy ha olyan lépéseket teszel felé mintha meg akarnád hódítani vagy hasonlók akkor hogy reagál és abból leszűrni hogy még is hogy viszonyul ehhez. jobbat nem tudok
2012. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát először is próbálj vele összebarátkozni. és mivel manapság már nem olyan furcsa, tegyél felé olyan megjegyzéseket, amit utalásnak is vehet. ha furcsán néz rád, akkor egyértelmű.. de ha röhög rajta, és ő is mond olyanokat, akkor hajrá :)

de persze mindenhez idő kell. ne kapkodd el.

2012. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De olyan nehéz nem elkapkodni. Nagyon tetszik, kell nekem. Ezért lesz nagy bukás, ha kiderül, hogy ő semmit nem érez a lányok iránt! :S
2012. nov. 2. 00:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább másoktól szerzett infók alapján szűrd le előszőr. Persze csak ha nem gáz, hogy összenéznek a hátad mögött.
2012. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem feltétlen kell ragaszkodni ahhoz, hogy kiderítsd leszbikus-e vagy sem. Nekem volt olyan barátnőm aki előtte heteronak vallotta magát.Aztán megismert...:D Szerintem csak légy természetes,menj oda hozzá beszélgetni, ismerd meg, jól jön 1-2 közös program aztán bevetheted magad. Ha esetleg levágná, hogy mi van és neki nem tetszik az egész, attól még nem lesz világvége. Azért kell az, hogy előtte megismerjen, hogy ne legyen csúnya vége. Ha megkedvel úgysem fog megbántani! Esetleg azt mondja, hogy örülök, hogy tetszem, de kösz nem! Ismerd meg :))
2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Remélem sikerül megismernem. Valamiért nagyon akarom őt. Igazából ő volt az első akit megláttam az osztályba... és már akkor tudtam. Azóta ő kell nekem! :$
2012. nov. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!