Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érez vajon irántam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez vajon irántam, hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Egy sráccal egy hétvégét voltunk együtt egy versenyen, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Azóta már többször rámírt facebookon, mikor meglát mindig nagyon mosolyog, és ha nem veszem észre az utcán, akkor köszön és a nevemen szólít. De ez nemtudom, hogy mit jelent:( Léci segítsetek,mit tegyek, hogy megtudjam mit érez irántam...

2012. aug. 26. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
nem értem... komolyan nem kapcsoltok??? tetszel neki, és ahogy látom ő is neked, tudod a srácok utálnak kezdeményezni, szerintem legyen egy jó napja és hívd el valahová :D
2012. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!