Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után hogy viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viselkedjek vele az első randin?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismertem meg egy lányt, akivel most lesz az első randink. Mi már a buliban smároltunk órákig, egymás kezét fogtuk, ölelgettük egymást stb. De nyilván ez a pia hatása is volt. Ezek után hogy viselkedjek vele az első randin? Egyből smároljam le, fogjam meg a kezét meg ilyesmik? Nem tudom, hogy ilyenkor mi a helyzet.
2012. nov. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne teperd le rögtön.Várj a közepéig.Ott már megfoghatod a kezét.Majd a végén mehet a csók is
2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, ma én is ezen gondolkodtam reggel.. Aztán ment magától..:) Nyugodtan csókold meg szerintem, persze nem kell egyből túl hevesen, aztán meg fogd meg a kezét.. De hidd el jönni fog magától..:)
2012. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezd puszival. :) Aztán meglátod ő is hogyan viselkedik, aztán jöhet a csók is ha jól alakul minden.
2012. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mielött elmész a randira nézd meg a facebook adatlapját. Lehet józanul már nem is tetszik.
2012. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem voltunk részegek.
2012. nov. 2. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Hallgass rám, azért vess rá egy pillantást, biztos ami biztos.

Mielött költségekbe vernéd magad:P

2012. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!