Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereső tényleg ekkora húspiac, hogy a lányok kényük kedvük szerint válogathatnak a felhozatalból (mint a való életben)?

Figyelt kérdés
Ugye a pasi az egyszemélyes eladó és a hús is maga. Aztán az is megfigyelhető, hogy egy jó hús, vagyis egy helyes pasinak is gyakran kérlelnie kell a duci lányt is, hogy visszaírjon vagy talizzon vele. Akkor ott is nehéz a ronda, erjedt húsoknak, vagyis a rondább pasiknak csajozni?
2012. nov. 2. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert te nem kényed-kedved szerint válogathatsz arra hogy kire írsz rá? Dehogynem, magyarán a csúnyácskább csajok kiesnek és ugyanezt a kérdést feltehetnék mint te, csak úgy, hogy :"A férfiak is kényük kedvük szerint válogathatnak hogy kire írjanak rá(vagy szólítsanak meg), mint a való életben?" Nyugalom haver, nem csak a fiúknak szopás ha csúnyák.
2012. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugye most is fennt voltam a love.hu nn és volt egy 17 lves full bomba kiscsaj, akinek már 5300 love ja volt, de az ideálnál nem félt leírni, hogy milyen pasi kell neki. Minimum 25 éves, legfeljebb 42. Jó anyagiak, helyes.570 kapott levélből 548 felbontatlan. Vagyis gondolom csak azokét bontotta fel, akik jó húsok.
2012. nov. 2. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Aki nem üti meg az egetverő elvárásaikat, annak a levelét el se olvassák. Pont mint a való életben, ott is csak a külső számít nekik.
2012. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fura Yokomura ***** válasza:
100%

Egyszer beregiztem én is ilyen társkeresőbe, de ami furcsa volt, hogy a tényleg csinos, szép nők többsége, egy vagy több éve regizett! Az ilyen nők véleményem szerint csak azért vannak fent, hogy rengeteg pozitív visszajelzést kapjanak, mert nem hiszem el, hogy nem talál hozzáillő valakit 1-2 hónap alatt...


Én konkrétan időpazarlásnak tartom az online ismerkedést! Sajnos sok a net függő ember, ami valahol érthető is, mivel ez a legolcsóbb "kikapcsolódás".


A kérdezőt meg nem értem miért görcsöl rá ilyenekre :)!

2012. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

erről nem tudok, de az biztos, hogy a szexpartner keresőkön kolbászfesztivál van.

Én is bereggeltem egybe, bele is írtam az adatlapomba, hogy csak nézelődöm, mégis napi 20 levelet kapok.

És nem bontom fel, mert kigyőzi ezt a mennyiséget?

2012. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hát. Nyilvánosan csinálsz hü-lyét magadból, ha ilyenen hírdeted magad, főleg mikor te vagy a vágóhídi marrha. Hogy miért bajos ez? MErt aki sokáig hírdeti magát, és a kutyának nem kell, az eleve közröhely tárgyává válhat szerintem, másrészt százszorosan szívja meg, mert egy egész nemzet utasítja így el, sokmindenki láthatja, cikibb ha a kutyának nem kell, mintha csak személyesen bepróbálkozol egynél, és az zuhantatt pofára. Ez az elmélet hidd el nem ostobaság. Szerintem nem. PErsze ,ha egy mártír vagy, akkor reklámozd magad. De hmm van egy olyan mondás is, hogy a jó bornak nem kell reklám. A nők meg igen ,a vigaszágasokból válogatnak, kitúrkálnak maguknak egy pancsert, aki jó lesz nekik addig tölteléknek, amíg nem jön az igazi. Én ezért nem is akarnék sohasem neten hírdetni, emrt tök fölösleges. Nem tartom magam szarnak ,de akkor sem lépném meg ezt. Élőben jobb azért ismerkedni, mint ez a mű szar emberpiac.
2012. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ekkora hús piac. Írják ezen az oldalon jó sokan jó sok kérdésbe, hogy ,,Mert nekünk fiúknak kellenek-e a ronda lányok?"... én pont a héten próbáltam ki, hogy írtam pár nekem nem tetsző csajnak is (szőrösek, ducik, némelyiknek kapa foga volt) és most jön a pofára esés:


ŐK SEM ÍRTAK VISSZA!


Szóval nem lehet mondani, hogy mi is felszínesek vagyunk...

2012. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem írnak vissza ők sem, teljesen elszállt az agyuk, mert az evolúciós csordaszellem (csak nőknél van ilyen) arra bírja rá őket is, hogy úgy viselkedjenek, mint a szép lányok, akik lepattintják magukról a pasik 90%át. Ők is így tesznek, mert így vagányabbnak tűnnek, jobban integrálódhatnak a csordába.
2012. nov. 2. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
A randa lányok, akik úgy viselkednek mint a szép lányok! Ezen meghalok a röhögéstől. Jó lehet nekik. A szamár aki úgy vielkedik mint egy csataló. Okés, majd legfeljebb tolhatják a banántot a seg-gükbe. Ezek a világ 8. csodái.
2012. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9/9:

Hát pedig hidd csak el! Nézz fel nyugodtan bármelyik netes társkeresőre. 25 éves lányok, akik kinéznek vagy 40-nek. Tuti már nem is 1 focicsapat szétszo****a, kész csoda, ha legalább fertőző betegsége nincsen - bár én jelentős pénzzel biztosan nem fogadnék rá. És ugyanúgy játszák tündér király kisasszonyt, hogy nekik csak a tökéletes. Meg hogy a pasizás, meg a bulizás, meg a pörgés. Ilyesmik, hogy mosni, főzni, mosogatni, bevásárolni, takarítani, gyereket nevelni, igát húzni, vagy akár csak leghalványabb késztetés a szociális háló nem totális semmibevételére, szóval olyat hiába keresel, mert nem találsz még a 40 évesek között sem. Már a 16-os is, és még a 46-os is olyan szinten elvetemült emberileg, hogy más körülmények között akár afgán terrorista lehetne. Kiköltöztetnéd oda, és gépfegyvert adnál a kezébe, simán bepasszolna abba a környezetbe. Mindössze ez az egy "aprócska" probléma van a netes lányokkal.


A kialakult helyzet pedig azért van, pert a pasikban tényleg semmi tartás nincsen. Egyszerűen csak a férfiak vesztésre állnak a nemek harcában. Én sem örülök neki, de ez van.

2012. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!