Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az milyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen dolog ha egy társkeresőn megbeszélek valakivel egy találkozót, de szemben sincs elmenni?

Figyelt kérdés
csak poénból mondom neki h találkozzuk, és ő valószínűleg el is ment...

2012. okt. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szemét dolog volt...

Remélem egyszer te is így jársz!

2012. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
téged minősít.
2012. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen.Ebben még csak humor sincs.Kitalálhattál volna valami szellemesebbet,de úgy látszik,neked ennyire tellett.
2012. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább rájön az illető, hogy milyen szar ember vagy, és remélem lesz annyi esze, hogy többé nem akar tőled semmit.
2012. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért csinálom mert nem vagyok képes arra, hogy azt mondjam neki, hogy Nincs találkozás. És ha poénnak fogom fel, akkor könnyebb nekem. De tudom, hogy csúnya dolog.
2012. okt. 28. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval még le sem mered írni???

Aki ennyire gyáva, az minek regisztrál egyáltalán társkeresőre és minek akar társas kapcsolatot?


Egy szar kapcsolatban majd bennemaradsz, mert nem mersz szakítani? Vagy házasságot kötsz olyan emberrel, akit utálsz?


Engem éppenséggel a te érzéseid érdekelnek a legkevésbé, de a saját szerencsétlenséged miatt mások lelkébe gázolsz. Szóval, majd ha az életben sem mersz nemet mondani meglátjuk 20 év után milyen poénnak gondolod a múltat.

2012. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyáva féreg vagy, az ilyeneket kellene sterilizálni hogy a hülyeség ne tudjon tovább szaporodni.
2012. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyszer elmentem egy randira, aznap éreztem h nagyon nem

akarok menni, gondolkodtam h menjek ne menjek, de nem akartam megbántani, megígértem ... udvariasan végigszenvedtem még a másodikat is, mert azt reméltem majd csak jobb lesz, meg mert nem tudtam nemet mondani ...


Mit tanultam ebből?


1. Netről nem beszélek meg randit, mert sokkal nagyobb

lutri, ha már találkoztam vele vhol, könnyebben el tudom

dönteni, h szimpatikus vagy sem.

2. Saját érdekem, h képes legyek nemet mondani akkor is, ha megbántom ezzel.


Te mit tanulhatsz ebből?

Isten nem ver bottal. Neked poénos volt, aztán remélem egy neked fontos randin szétreped a hátsódon a nadrágod :)

2012. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most kiderült az igazság,pedig én vártam rád, k***** anyád,remélem senki nem dől be neked soha többet ... nagyot csalódtam,pedig odaadtam volna magam neked-.- bukta,és még ide is kiírod,végeztünk...dögölnél meg ahol vagy ...
2012. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!