Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki évfolyamtársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki évfolyamtársam középiskolába, nagyon tetszik de éléggé félénk, nem is nagyon hallom beszélni, nem tudom hogy közeledjek hozzá, valaki tud segítséget adni?

Figyelt kérdés
sokat szoktam az ő osztályukban lenni mert van ott pár haverom és akkor láttam meg, nem igazán hajt rá senki és nem értem miért pedig elég szép lány :)
2012. nov. 3. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig menj rá amig mások elnem kapják előled :D
2012. nov. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon.
2012. nov. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csapd tarkón egy ásóval hátulról aztán vonszold haza.
2012. nov. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem hallod beszélni, nem biztos, hogy félénk.

Lehet, hogy egyszerűen csak nem szereti az osztálytársai társaságát. Én sem szerettem, nem is igazán beszéltem senkivel. Erre elkezdett rólam terjedni, hogy értelmi fogyatékos vagyok csak azért, mert teljesen eltért az érdeklődési körünk -.-

2012. nov. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy hogyan közeledj hozzá: ne kezeld alienként, menj oda hozzá beszélgetni. Akár egy éppen aktuális történésről (suliban vagy sulin kívül). Vagy ha látsz nála valamilyen könyvet, akkor arról (nem, nem a matekkönyv...)

Igazából kell hozzá valami helyzet, mert nem fog egyszerűen megnyílni. Ha magamból indulok ki, akkor először azt fogja hinni, hogy (te is) szórakozol vele. De hacsak nem mondja határozottan, hogy kopj le, akkor beszélgess vele továbbra is (ha nem vagy tökfej, a téma egy idő után adja magát, csak a kezdet nehéz)!

Ha már úgy érzed, kezd feloldódni (ez lehet pár óra, néhány nap, de akár hetekkel is számolhatsz, ez sok mindenen múlik) és nem tekint idegennek, akkor mondd meg neki, hogy tetszik neked. Ha ezt nem tisztázod a megfelelő időben, akkor lehet, hogy nem is fog rád potenciális partnerként tekinteni.

Nem modnom, hogy egyszerű lesz, de ha tényleg nagyon tetszik, talán érdemes megpróbálni.

2012. nov. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, akik később érnek. Jobban tennéd, ha nem piszkálnád!
2012. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! meglátjuk hogy mi lesz! :D
2012. nov. 4. 00:05
 8/10 anonim válasza:

Hát esetleg érdeklődj a haverjaidnál utána. Vagy menj oda hozzá, ülj le mellé és beszélgess vele. Mondjuk ha éppen egyedül van odamész hozzá és a következőt mondod:

"Minden oké? Miért ülsz itt egyedül?" vagy valami hasonlót.

2012. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk egy buszmegállóban vagyok?
2012. nov. 4. 18:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. A legjobb ha egyedül van mert akkor kevésbbé jön zavarba.
2016. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!