Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítanunk kéne, vagy szarjun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kéne, vagy szarjunk mindenkire és szeressük egymást?

Figyelt kérdés
Szóval az a nagy büdös helyzet, hogy vagyunk 4-en, két csaj, egy barátom és én. A két csaj közül az egyik belém van esve, a baráom pedig a másik csajba van. A csavar az egészben hogy összejöttem azzal a csajjal akibe a barátom szerelmes. Na most barátnőm ki van bukva amiatt, hogy a másik csaj elől "lenyúlt", és nekem is full lelkiismeretfurdalásom van amiatt hogy én meg összejöttem a barátom kiszemeltjével.. És most barátnőmmel full kétségbe vagUnk esve hogy ő elveszíti a barátnőjét és én is a barátomat. Mi lenne a helyes dolog most?
2012. nov. 3. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamar elvesztettem a fonalat. Csináljátok úgy, ahogy vagy akivel jól érzitek magatokat.
2012. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megértik és tovább lépnek rajta. Fiatalok vagytok (gondolom) előttetek az élet, nem ér össze az ég és a föld attól, hogy ti most összejöttetek. Egy idő után az a másik kettő is megtalálja a párját és elfelejti ezt az egészet. A barátság pedig megmarad, ha igazi volt :)
2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harcosangyal ***** válasza:
Marha nagy barátság lehet ha lenyúltad előle a lányt... legalább beszéltétek volna meg -.-" Ugyanígy a csaj oldaláról, jó barátnő ha lenyúlta a kiszemelt pasit. Részemről egyik barátnőm jelöltjére se vetnék szemet! Csak akkor maradj a lánnyal ha szereted mert ha nem akkor egy barátot elveszíteni emiatt nem biztos, hogy a legokosabb gondolat.
2012. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harcosangyal ***** válasza:
Jah és persze reménykedj, hogy egyszer megbocsát, mert barátot találni nem egyszerű...
2012. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nézzétek meg a Szerelem kölcsönbe. Ott a válasz! :)
2012. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az. Ez a bajom hogy kivagyok bukva hogy lenyúltam a csajt... De hát beleszerettem most mit tudok csinálni?
2012. nov. 4. 01:32
 7/9 anonim válasza:
Na jó akkor ne nézzétek meg a filmet. A lényeg,hogy most szakíthattok és lehettek mind a ketten boldogtalanok. Sőt lehet,hogy majd 10 év múlva jöttök rá,hogy "a fenébe mekkora hülye voltam,hogy szakítottunk". És akkor majd azt nem lehet visszacsinálni. Az is lehet,hogy szerencsések vagytok és megtaláltátok a NAGY Ő-t a másikban. Szerintem ne adjátok fel a kapcsolatotokat a barátaitokért. Ha tényleg olyan jó barátok, akkor meg kell,hogy értsék. :)
2012. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) eszméletlenül önfeledten érzem magam vele, és a rózsaszínű felhő az teljesen alattam van és repülök vele :D ma bemutattam apuéknak, nagyon szimpik voltak egymásnak :) azthiszem megtaláltam akire szükségem volt :)
2012. nov. 4. 22:26
 9/9 anonim válasza:
Örülök! :) Remélem sokáig fog tartani! :)
2012. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!