Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltékeny vagyok mindenkire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok mindenkire aki beszél a kiszemelt csajjal aki tetszik nekem . Mit csináljak hogy ne legyek ennyire?

Figyelt kérdés

a baj csak az hogy aki tetszik az a tanárnőm....

és jól láthatóan nem csak nekem jön be hanem másnak is.


Még nem hívtam el a nőt sehova, de tervezem. Tudja hogy tetszik nekem.

25 F


2012. ápr. 8. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoldás egy AK47-es, és annyi fejlövés ahány embernek tetszik a kedves tanárnő!;) Hidd el bejön!
2012. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, kösz
2012. ápr. 8. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanárnőő hááát veszélyes terep az tutkeráj, hát figyu énis elég féltékeny embervagyok és én ezt hangoztatom is a kiszemeltnek is általában bejön neki, amm meg ne foglalkozz a sok parasztal aki csapja a szelet, ha te vagy az ász akkor te is leszel a csávója sok sikert Buyaa
2012. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tudja! A tanárnénik szeretnek flörtölni, de ennyi! Nem fogja az állását kockáztatni mattad! De a kollégáidat még összeverheted, mivel hozzászóltak!


Pl: Tanárnő: -Pityu! Mi a dezoksziribonukleinsav rövidítése?


Pityu: -DNS!


Te: Felkelsz, és lefejeled Pityut! -Többet meg ne haljam, hogy beszélsz vele, köcsög!


Tök romantikus lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kötél a nyakadba,aztán ugorj te barom!
2012. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves a nő?
2012. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
40 éves a Nő
2012. jún. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!