Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dumák jönnek be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumák jönnek be egy pasinál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egyszerűen ha megtetszik egy srác, odamenjek hozzá és csak spontán kérdezzem meg hogy van, mi újság vagy mást ajánlotok?

2012. nov. 3. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nem,ezek pont tökéletesek,nem kellenek a sablon szövegek,ad önmagad. :)
2012. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
probálj értelmesnek, érdekesnek és viccesnek tünni
2012. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nah ez az...ha önmagamat adom, észre sem veszi, hogy tetszik és szeretnék vmilyen módon utalni rá
2012. nov. 3. 21:06
 4/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen "szia,:)) megkérdezhetem hablablabla" tökéletes.


Most egy fiúnál esetleg bukhat, mert pl a csaj gondolja ez csak duma, vagy nem tetszik neki. De fordítva meg melyik fiú nem örülne hogy PONT ŐT kérte meg x lány hogy akármi is.

2012. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ASOT ***** válasza:
ha tetszel neki akkor elég egy szia, és lenne kedved leülni velem xy helyre ismerkedni
2012. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ja meg aztán utána, megköszönd "köszi((:, naa és hablabla" elkezdesz dumálni valamiről,
2012. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
értem...tehát hogyha csak köszönő viszonyban vagyok egy sráccal, akkor nem fogja furának tartani, hogy "Szia. Hogy vagy?..." ?
2012. nov. 3. 21:10
 8/26 ASOT ***** válasza:
nem
2012. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
mert eddig mindig ráköszöntem, ő meg visszaköszönt, de még egyszer sem beszélgettünk komolyabban. Én meg szívesen odamennék hozzá meg minden, csak nem akarom, hogy azt higgye nyomulok vagy ilyesmi. De ahogy észrevettem nem nagyon szokott lányokkal beszélgetni
2012. nov. 3. 21:14
 10/26 anonim ***** válasza:

hidd el nem fogja furcsálni

ha belegondolok velem már volt olyan, hogy csak köszönő viszonyba voltam lánnyal és aztán oda jött megkérdezni, hogy vagyok és beszélgetni akart... de egy percig se gondoltam, hogy tetszenék neki o.O ... lehet hiba volt de eszembe se jutott :D mindegy :)

2012. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!