Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy nincs esélyem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy nincs esélyem egy olyan pasinál, aki kijelentette hogy neki a nagy cickók jönnek be? Nekem kicsik.

Figyelt kérdés

Tetszik a srác hosszabb ideje. Bár egyhama esélyem sem lehetne nála, talán soha nem is lesz mivel van barátnője mostmár, de azért olvassátok légyszi előbb végig, mielőtt véleményt mondtok.

Egyszer kérdezte a srác, tőlem meg az egyik lánytól aki épp akkor ott volt velem, hogy mikor rakatunk szilikont a mellünkbe... :(. Amugy a srác tök pofa, nem az a beképzelt típus, inkább a karaktere vonzó, kissé őrült-és talán meggondolatlan is... Sokszor csak ugy szórja az aranyköpéseket. Iszonyú vicces is tud lenni, hogy mind dőlük a röhögéstől. Pont ezért is tetszett meg részben. Erre a mostani csajának nagy mellei vannak..gondolom örül is ennek a ténynek.


2011. szept. 26. 22:41
 1/10 Tajparaszt ***** válasza:
Hö?
2011. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy általánosba jársz még:D
2011. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Egyszer kérdezte a srác, tőlem meg az egyik lánytól aki épp akkor ott volt velem, hogy mikor rakatunk szilikont a mellünkbe... :("


Ez azért rosszul eshetett, még ha viccből is mondta, de nem jelenti azt, hogy csak a nagymellű lányok jönnek be neki.


Keress egy másik fiút, akinek te vagy a tökéletes. A kicsi mell szép, emiatt ne aggódj :$

2011. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Jesszus! Tök jópofa?! Akkor mit mondhat, amire te is azt mondod, hogy egy bunkó?


Szerintem ha pedig ez alapján választ barátnőt, akkor nem is érdemes foglalkoznod vele. A mellméretnek nem kellene döntő fontosságú szempontnak lenni.

2011. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Enyhén szólva rosszul esett... Főleg hogy azelőtt nem is nagyon törődtem vele mekkorák. Mostanában egyre jobban zavar hogy kicsik. Ám az is igaz, hogy inkább legyen kicsi, mint semmilyen. Magyarán lehetne rosszabb is.

Ám köszi :). szerintem is más pasi után nézek, bár baromi nehéz olyat találni, aki rendes is, kiegyensúlyozott, pozitív beállítottságú, még nem foglalt és én is tetszem neki... Ja, és a külseje is tetsszen NEKEM

2011. szept. 26. 22:56
 6/10 anonim válasza:

Csak tudnám, mit kajál olyan sok nő az ilyen pasikon? A tetszés/nem tetszés kérdése elég gáz, ha csak a mell méreten múlik. Én ha akarok valamit egy lánytól, akkor ha az nem barátság, csak is komoly kapcsolat. Egy komoly kapcsolatban szerintem a szerelem a fontos. Az meg nem a mellméreten múlik. Minden ember összetett külsőleg, és lelkileg is.


Én magam humorosnak tartom, és jópofának, de egy biztos, az olyan lányoknak, akikkel én komolyan letudnék állni foglalkozni, ez nem elég.


Ha komoly kapcsolatra vágysz, keress más pasit. Olyat aki tiszteli is a nőket, és nem a mellük a lényeg.


Amúgy az én barátnőmnek sincsenek nagy mellei, aminek ő nem örül, de nekem kimondottan be is jön. :)

2011. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is válaszoljon valaki: ha az embert a nagymellű nők izgatják fel, akkor valóban jobb, ha nem reménykedsz, a szex már csak ilyen.
2011. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok hogy az év tajparasztjával szeretnél összejönni ;)
2011. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... egy olyan pasi, aki elég értelmes egy normális párkapcsolathoz, az egy nőben többet fog látni, mint két didkót. Lehet attól jófej, humoros, meg mittudoménmi, de egy kapcsolatban az is számít, hogy érzelmileg mennyire érett az illető.

Mindenesetre ha gondolod, én szívesen megismerkednék veled.

2011. szept. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd... Aki cickókkal akar összejönni, azt nagyon messziről kerüld el. A helyedben akkoris kerülném, ha nagy lenne...
2011. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!